2737
2734

برای خانمی که تا الان اونطور که باید نتونسته از زندگی لذت ببره و تصمیم داره یه تغییرات اساسی بده

البته درسته که سالهای جوونی رفته

ولی برای باقی عمر بتونه با آرامش زندگی کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ناصرخسرو قبادیانی به عنوان یکی از بزرگان نثر فارسی در شرح احوال خودش می‌گه تا چهل سالگی آدم باطلی بوده و بعد به خود آمده و به سمت علم و ادب و ... رفته و خیلی مثال‌های دیگه که تو سنین بالاتر از این به خود آمده اند.

منم مثل شما هستم ۳۸ سالمه و الان تصمیم گرفتم یه تغییرات اساسی بدم توی زندگیم شایدم طلاق گرفتم و رفتم یه شهر دور افتاده زندگی کردم که چشمم به هیچ کس نیفته شایدم خارج برم شایدم رشته جدیدی شروع کنم بخونم و یا یه شغل جدید راه اندازی کنم 

2738
منم مثل شما هستم ۳۸ سالمه و الان تصمیم گرفتم یه تغییرات اساسی بدم توی زندگیم شایدم طلاق گرفتم و رفتم ...

من خیلی شرمنده خدا هستم

نباید اینجوری سپری میشد

ولی خب بخاطر فرهنگو سیستم بوده

راهنمایی هم تو زندگیم نداشتم

ولی الان واقعا دلم میخواد زندگی کنم 

با آرامش

به نظرم آدم هر چقدر سنش بالاتر میره پخته تر میشه و با یه دید جدید و در عین حال پخته میتونه افقای جدید برای خودش بسازه. حتی سریع تر و با کیفیت تر از اونچیزی که مثلا توی بیست سالگیش میتونست انجام بده

قدردان روزهای سخت باش! روزهایی که تو را با خود قوی ترت آشنا کرد.  
به نظرم آدم هر چقدر سنش بالاتر میره پخته تر میشه و با یه دید جدید و در عین حال پخته میتونه افقای جدی ...

درسته

من تو بیست سالگیم دنیای انرژی بودم

ولی خام و نادان

وقتمو بابت چیزهای بی ارزش تلف کردم

ناصرخسرو قبادیانی به عنوان یکی از بزرگان نثر فارسی در شرح احوال خودش می‌گه تا چهل سالگی آدم باطلی بو ...

درسته

البته هنوز سه سال مونده چهل بشم

ولی تازه الان چشمم باز شده

خیلی خام بودم

به گذشته فکر میکنم حسرت میخورم 

2706