2733
2734
عنوان

سوووووسک

325 بازدید | 23 پست

سلام

دارن دیوونم میکنن خیلی وسواسی هستم اصلا دوست ندارم توی این خونه زندگی کنم هر ظرفی رو برمیدارم واسه استفاده چندین بارمیشورمش.چیکار کنم از تو خونه گم نمیشن.اگه راهکاری دارین بهم بدین.ممنون میشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سم کامن خیلی خوبه

بعضی حرفها را" نباید زد"                                                 بعضی حرفها را" نباید خورد"                                                       بیچاره دل چه میکشد                     میان این" زد "و" خورد"
2728

تمام ظرفها از تو کابینتها بیار بیرون بشر خشک کن بزار تو پلاستیک گره بزن بزار کنار بعد کابینتها تمیز و سم بریز سم مایع اسپری کن تو کابینت ها تا چند روز بزار همینجوری بمونه زیز کابینتها پشت گاز زیر ظرفشویی همه جاها سم بریز مرتب هر شب قبل خواب سم بریز چون بیشتر شبها میان بیرون سوسکها اشغلهتو خونه نباشه خونه مرتب جارو بزن که چیزی نباشه بخورن طول می کشه ولی در عرض کمتر از یکماه دیگه سوسک تو خونه نمیمونه بعد ظرفها که خواستی برگردونی تو کابینت از این تو کابینتها بگیر بزار بعد ظرفها میتونی با همون پلاستیک بزاری تو کابینت مخصوصا ظرفهایی که برا مهمان هست اینجوری بزار که بعدا مهمان اومد هم نخوابی بشوری برای خاکی چیزی بهشون باشه 

خدایا بخاطر تمام نعمتهایی که دادی شکر 
2740
تمام ظرفها از تو کابینتها بیار بیرون بشر خشک کن بزار تو پلاستیک گره بزن بزار کنار بعد کابینتها تمیز ...

اینقدرکامل توضیح دادی که حس کردم دارم مرحله به مرحله خودم انجام میدم  

سلامتی،ارامش وخانواده ام🙇🙇🙇🙇🙇
از این سوسک کوچیکا هستن خیلی زیادن اگه بدونید من چقدر اشپزخونه رو میشورم ولی فایده ای نداره میترسم پ ...

منم تو خونم پر شده بود با اینکه دائم در حال تمیز کردن بودم تا اینکارها که گفتم نکردم نرفتن شبها وقتی همه خواب بودن هم دستشویی و حمام هم سم میریختم همه جا اطراف راه خروجی لباسشویی...... بعد هم که خونه تعمیر کردیم قبل از گذاشتن وسایل کامل سم ریختم از دوباره همه جا بعد وسایل گذاشتم حتی کابینتها از دوباره ریختم و روکش گذاشتم الان از عید تا حالا یدونه هم ندیدم خداروشکر 

خدایا بخاطر تمام نعمتهایی که دادی شکر 
2706