2733
2739

سلام الان یکی از مشکلاتی که تو جامعه هست اینه که بعصی از دختر ها راحت با پسر ها دوست میشوند و همین باعث شده پسر ها جنس مخالف رو ارزان در دسترس خودشون ببینند و بعضی از پسرها بگن وقتی راحت میتونیم بدون هیچ هزینه ای با یک‌خانم دوست بشیم چرا  بریم‌ازدواج کنیم و زیر بار مسئولیت بریم ؟دختر ها ناخواسته دارند باعث مجرد ماندن خودشون میشن اگر تمام‌راهها برای پسر ها بسته بود و تنها راه ازدواج باز بود پسر ها مجبور بودن برای رسیدن به دختر ها به خواستکاری بروند و ازدواج کنند دختر ها دارند خودشون به خودشون ظلم می کنند.

خیر 

مشکلات اقتصادی بزرگترین مانع ازدواج جوونای الانه

روزی داریوش بزرگ دستور داد تا همه یونانیان حاضر در کاخ را به حضور او بیاورند...سپس از آنان پرسید به چه بهایی حاضرند جسد پدر خود را پس از مرگ بخورند؟ یونانیان پاسخ دادند که به هیچ قیمتی حاضر به انجام چنین کاری نیستند. داریوش سپس دستور داد هندیان موسوم به گالاتی که والدین خود را پس از مرگ میخوردند به پیشگاه بیاورند!سپس در برابر یونانیان از ایشان پرسید به چه قیمتی حاضرند جسد پدر مرده خود را روی تلی از هیزم گذاشته و بسوزانند. هندیان فریاد بلندی کشیدند و از شاه خواهش کردند که چنین سخنان کفرآمیزی را نگوید...حس میکنم که داریوش حجت را بر صاحبان هر عقیده‌ای تمام کرد. این داستان نشان میدهد که عقاید هرکس فقط از نظر خودش بی‌عیب است و اگر کسی گمان کند عقیده دیگران نادرست است حق ندارد عقیده خودش را به زور به آنها تحمیل کند.به نقل از تاریخ هرودوت؛ کتاب دوم؛ صفحه ۳۷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

همون بهترک مانع ازدواج شده

ازدواج کنن ک چی؟

مربی یوگا❤️دانشجوی تربیت بدنی ❤️اگ برنامه غذایی مناسب خودتومیخوای یا دوست داری توخونه ی خودت ورزش کنی و به اندام دلخواهت برسی با کمترین هزینه مربی خصوصیت میشم و زیرنظرت میگیرم وتنهات نمیذارم تابه چیزی ک میخای برسی❤️تومیتونی بهترین ورژن خودت باشی فقط کافیه ک بخوای🤍برای مشاوره طب سنتی هم در خدمتم

نه جانم مشکل اقتصادی حرف اول و میزنه

درد من حصار برکه نیست                                                              درد من زیستن با ماهیانی است             که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده 💔🕊                freedom#  
2740

مثلا دهه ۵۰ و ۶۰ که بدون دوستی ازدواج کردند و الان آمار طلاقشون و خیانت و صیغه این دهه ها سر به فلک کشیده خوب بوده؟  دوستی دختر و پسر در چارچوب در جامعه سالم داشتن خیلی هم خوبه که باید آموزش درست داده بشه 

ببینید دوستی اگر واقعا به قصد ازدواج باشه و حد و حدود رعایت بشه و دو نفر دنبال شناخت هم باشند اشکال نداره ولی الان دوستی ها در دختر ها بیشتر به قصد ازدواجه ولی پسر ها اکثر دنبال لذت هستند برا همین دختر ها گول میخورند

خیر  مشکلات اقتصادی بزرگترین مانع ازدواج جوونای الانه

چه قدر امضای قشنگی دارید کاش مردم ایران اینو متوجه میشدن

درد من حصار برکه نیست                                                              درد من زیستن با ماهیانی است             که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده 💔🕊                freedom#  
2706