2737
2734
عنوان

دوست دارم حرفایی که میخوام بگم قبل از طلاق بهش بهش پیام بدم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 314 بازدید | 27 پست

بزار بعد طلاق بگو ممکنه بخواد اذیت کنه طلاقت نده منم تو نامزدی جدا شدم بعد صیغه طلاق حرفامو بهش گفتم بعدم گفتم فقط سپردمت به خدا

・‏تلفیقِ غَم و شادی و دِلتنگی و صَبرم・‏💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بزار بعد طلاق بگو ممکنه بخواد اذیت کنه طلاقت نده منم تو نامزدی جدا شدم بعد صیغه طلاق حرفامو بهش گفتم ...

خودم میخوام جدا نشم

ندونسته دلمو به غریبه دادم 💔اون غریبه رو ساده شمردم 😅 گول چشم سیاهشو خوردم👁 ندونستم ی غریبه هر چی باشه ی غریبس💔
2731
خودم میخوام جدا نشم

وقتی نمیخوادت مجبور نیستی باهاش بمونی عزیز من هرکاری ام کنی می‌ره بخدا ولی قطعا دوباره پشیمون میشه من قشنگ درکت میکنم ....

اخه میگه نمیخوامت . میترسم تحقیرم کنه .

بجاش دیگه بدهکار خودت نیسی و میگی من گفتم 

فقط 19 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضام بخون 👈لایک نکنید و درخواست دوستی ندید اگه با نظرم مخالفی ریپ نکن وبحث ندارم من فقط نظرم به استارتر میگم نه به شما دوست عزیز 👍کاربر قدیمی ام تعلیق شدم 👈کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن💔اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت 😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷اگه امضام برات آشنا آمد حتما بهم بگو چون اون یکی کاربری رمزش پیدا نکردم ممکن با هم دوست باشیم ولی به خاطر اسمم نشناختیم😅سونوهام دو بار گفتن پسر ولی انومالی گفت دختر با اینکه باورم بهم ریخت ولی خدا رو شکر بچه سالم دارم و دخترم یه خواهر شاید خواست خدا  این بود💞 تو ۱۸ هفته تیکر از ابی به صورتی تغییر دادم 🥺
اره خیلی  ما همو دوست داشتیم داریم ولی سر یه سری دعوا از هم زده شدیم همون‌جوری گفتم تا پای طلا ...

خداروشکرررر عزیزم ان شاالله همیشه شاد و خوشبخت و سلامت باشین😍❤️

2740
اره خیلی  ما همو دوست داشتیم داریم ولی سر یه سری دعوا از هم زده شدیم همون‌جوری گفتم تا پای طلا ...

منم خیلی دوسش دارم.اونو نمیدونم . ولی خیلی از هم دلخوریم و عصبیم شما چطوری صحبت کردی چی گفتی؟؟؟

ندونسته دلمو به غریبه دادم 💔اون غریبه رو ساده شمردم 😅 گول چشم سیاهشو خوردم👁 ندونستم ی غریبه هر چی باشه ی غریبس💔
منم خیلی دوسش دارم.اونو نمیدونم . ولی خیلی از هم دلخوریم و عصبیم شما چطوری صحبت کردی چی گفتی؟؟؟

روز آخرین شورامون بود یهویی تصمیم گرفتیم بریم پارک ما یکسال دور بودیم از هم 

تو پارک فهمیدیم چقدر دلتنگ هم بودیم حرف زدیم حرف زدیم 

تا آشتی کردیم 😁اینو بگم بازم برگردم عقب هزار بارم باشه باز اینکارو میکنم بر میگردم به کسی که دوسش دارم 

روز آخرین شورامون بود یهویی تصمیم گرفتیم بریم پارک ما یکسال دور بودیم از هم  تو پارک فهمیدیم چ ...

عشقم. من چرا با هاش حرف میزنم حتی آروم . فقط داد میزنه میگه نمیخوامت و اینا ‌

عشقم. من چرا با هاش حرف میزنم حتی آروم . فقط داد میزنه میگه نمیخوامت و اینا ‌

میای تو خصوصی شمارم بدم باهام صبحت کنیم ؟ اگه دوست داشتی