2752
2734
عنوان

دلیل طلاقتون چی بود طلاق

| مشاهده متن کامل بحث + 1192 بازدید | 61 پست
مهريه را به جاي حق طلاق ببخش  اما خب مهريه هم ببخشي فك ميكنه ميتونه هر كاري كنه بدون مسئوليت و ...

مهریه رو گذاشتم اجرا 

من عروس ۴ ماه بودم داشتم با خوب بد میساختم میدونی برام سخته ب این راحتی هم مهریه ببخشم هم زندگی ام رفت تو هوا هم ب خانوادم اسیب زد خیلی خوش بحالش میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مهریه رو گذاشتم اجرا  من عروس ۴ ماه بودم داشتم با خوب بد میساختم میدونی برام سخته ب این راحتی ...

اره ديگه اينم هست اگه ماشين و خونه چيزي داره

سند يا كپيشو پيدا كني به خاطر مهريه توقيف ميشه 

البته يه وكيل خوب بگير 

البته واقعا ارزو ميكنم عاقبت به خير بشين و باهم چند جلسه مشاور خانواده برين شايد پشيمون بود و به توافق رسيدين و  اميدي بود  

کاش میشد آشتی میکردین  آخه شماهم مثه ما مشکلی نداشتین الکی رسید به اینجا😔

اخ نمیشه 

واقعا نمیشه 

زندگی خوبی هم داشتم دلم واقعا میسوزه 

شوهرم سختی زیاد کشید بهم رسیدم خیلی 

بعد دوسال دوستی بالا پایین بهم رسیدم خیلیییی سختی 

ولی یهو جنی شد 

میدونید ب پدرم اسب جدی زد دعواشون شد مقصر هر دو بودن اون مثل زنها گاز گرفت گوش پدرمو ی قسمتی از بالاشو کند پددم رفت پزشکی قانونی شکایت کرد 

واقعا قابل ببخشش نیست 

2731
اره ديگه اينم هست اگه ماشين و خونه چيزي داره سند يا كپيشو پيدا كني به خاطر مهريه توقيف ميشه  ...

ن هیچی نداره هرچی داره ارز خرید اونم صرافی خارج 

شناسنامه ام عقد نام گواهی نام دستش بهم نمیده میگه دست من نیست چ برسه مدرک از اون

ن هیچی نداره هرچی داره ارز خرید اونم صرافی خارج  شناسنامه ام عقد نام گواهی نام دستش بهم نمیده ...

برو مفقودي إعلام كن تقاضا المثني بده بگو گم شده 

البته با وكيلت قبلش مشورت كن 

اخ نمیشه  واقعا نمیشه  زندگی خوبی هم داشتم دلم واقعا میسوزه  شوهرم سختی زیاد کشید ...

وای چقدر وحشی بوده پدرتو گاز گرفته 

منم پدرم زورش از شوهرم بیشتر بود یقشو گرفته بود گذاشتش رو ماشین من اگه اونجا نبودم بابام شوهرمو تیکه پاره کرده بود چون شوهرم از نظر جثه از بابام کوچیکتره ولی شوهرمم مراعات کرد و منم جلوشونو گرفتم 

الآنم الکی رفته شکایت کرده به هیچ جایی دستش بند نیس 

چون ضایع شد رفته شکایت کرده

ولی بازم شوهرت خیلی کارش بد بوده رعایت نکرده حرمت بزرگتر رو

خدایا شکرت که معجزه کردی برام،من با تو به هرچی خواستم رسیدم شکرت که منو نجات دادی🤍🕊️
برو مفقودي إعلام كن تقاضا المثني بده بگو گم شده  البته با وكيلت قبلش مشورت كن

مشورت کردم گفت این کارو نکن 

ازش میگیرم 

گفت این کارو میکنی میاره رو میکنه جرم داره 

من نکردم 

ولی گزارش دادم ب کلانتری 

فقط ی گداهی نامه دستمه

وای چقدر وحشی بوده پدرتو گاز گرفته  منم پدرم زورش از شوهرم بیشتر بود یقشو گرفته بود گذاشتش رو ...

بابام ب اون زور بود 

زورش نرسید کاری بکنه گاز گرفت 

دقیق من مشکل همینه هرچی هم شد نباید این کارو میکرد 

ولی کرد 

ما شکایت کردیم 

بابام ب اون زور بود  زورش نرسید کاری بکنه گاز گرفت  دقیق من مشکل همینه هرچی هم شد نباید ...

منم فردا میرم درخواست طلاق میده دیگه خستم از این بلاتکلیفی 

شاید اینجوری اومد سازش کردیم نخواست هم طلاقمو میگیرم دیگه وقتی نمیخاد منم نمیخوام

خدایا شکرت که معجزه کردی برام،من با تو به هرچی خواستم رسیدم شکرت که منو نجات دادی🤍🕊️
وای چقدر وحشی بوده پدرتو گاز گرفته  منم پدرم زورش از شوهرم بیشتر بود یقشو گرفته بود گذاشتش رو ...

چقدر شرایط هامون مثل هم هستش 

تاپیک هاتونو خوندم 

واقعا اصله نمیدونم چی بگم فقط امیدوارم مشکلت حل بشه 

من ۲۲ سالمه شوهرن ۳۶ 

شما شرایط سنی تون چجوریه 

تنها دلیل ک میتونم برای طلاق بدم تفاوت سنی ک اونم قبول نمیکن 

منم فردا میرم درخواست طلاق میده دیگه خستم از این بلاتکلیفی  شاید اینجوری اومد سازش کردیم نخواس ...

ب من گفتن تا اونجای ک میتونی درخواست نده 

مهریه بذاری اجرا با نفقه مردا برای اینک پول ندن 

میگن طلاقت میدم نصف بیخش برو 

من مهریه ام کمهاون این کارو نمثکنه

ولی اگ شما مهریه زیادهه فعل صبر کن

منم فردا میرم درخواست طلاق میده دیگه خستم از این بلاتکلیفی  شاید اینجوری اومد سازش کردیم نخواس ...

جهیزیه تو چیکار کردی 

ب من گفت با مامور بیا ببر 

۱۲ جلسه دادگاه دارم برای جهیزیه 

میترسم برم بیینم با جهیزیه ام کاری کرد 

یا لباس هام ک ن فاکتور دارن ن چیزی بهم ندن چون بیرونم کرد ی شلوار با خودم نیاوردم