2733
2734
عنوان

خانمی که باشوهرم ارتباط داشت ازم شکایت کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 25812 بازدید | 265 پست
شوهرت با وجود متاهل بودن خیانت کرده تو گوش اون بدبخت چرا زدی خب

سلام

ادم تعجب میکنه وقتی این حرفا رو میشنوه

شما یا بچه سالین 

یا شکر خدا تجربه این برنامه ها رو نداشتین

هر چقدرم بزنه تو گوش شوهره ....تا اون هرزه نشینه سرجاش و ول کن نباشه .فایده ای نداره متاسفانه

هان مشو نوامید چون واقف نه ای از سر غیب باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور. اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری (س) .خدایا نادانی ما را به حساب گناهان ما مگذار. الْحَمْدُ لِلَّهِ كَمَا هُوَ أَهْلُهُ. 🍀《خدایا آخر و عاقبت کارهای ما را ختم بخیر کن》
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ب شوهرت كاري نداشتي رفتي اونو زدي خوب كرد شكايت كرد تا ياد بگيري اول شوهرت رو ادم كني شوهرت با تو ع ...

سلام

با شوهرش عقد کرده. اون زن به این خانم تعهدی نداده ...اما بلاخره ادم که هست ...نباید وجدان داشته باشه ?

حالا به متاهل بودنه زنه و زشتی عملش .کاری ندارم 

اما نباید باخودش بگه ...چرا برا ی مرد متاهل ناز و عشوه بیام و دلبری کنم ?

بلاخره زن اون طرف هم انسانه ..با هزار امید و ارزو زن این بی معرفت شده ... دل داره ...احساس داره ....غرور داره....

اون مرد بی معرفت و تبیهش کنار

چرا بعضی دوستان میان این هرزه های بی همه چیز رو بی تقصیر اعلام میکنن?

تا زن و دختری نخواد به همجنس خودش خیانت کنه .هیچ مرد و پسری نمیتونه ...

متاسفانه از ماست که برماست 

هان مشو نوامید چون واقف نه ای از سر غیب باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور. اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری (س) .خدایا نادانی ما را به حساب گناهان ما مگذار. الْحَمْدُ لِلَّهِ كَمَا هُوَ أَهْلُهُ. 🍀《خدایا آخر و عاقبت کارهای ما را ختم بخیر کن》
سلام با شوهرش عقد کرده. اون زن به این خانم تعهدی نداده ...اما بلاخره ادم که هست ...نباید وجدان داشت ...

چون هميشه اينجا شوهر ك اصل كاري هست رو ول ميكنن ميرن ب اون زن و ادب كردنش ميرسن

اين خانم تو گوشي رو ب شوهر خودش نزد و نميزنه و اخرش هم ب هزار و يك دليل ميره باهاش زندگي هم ميكنه احتمالا  … مث ده ها كاربر ديگه ك تاپيك زدن ..چون خيلي كم ديدم كسي بخاطر خيانت جدا بشه!  اين خانم نشد يكي ديگه هست واسه شوهرش 

موضوع بحث شوهر استارتري هست ك خيانت كرده و تاپيك زده نه زن غريبه

اون زناي غريبه يا خبر ندارن طرف متاهله ك بي تقصير هستن و كسي حق نداره باهاش بحثي كنه و يا معلوم الحال ك ادب كردنش فايده اي نداره.. چون اون ميره دنبال يكي ديگه و شوهر اين خانما هم ميره دنبال يكي ديگه

اينجا همش دنبال درس عبرت دادن ب خانوماي هستن ك شوهرشون ميره باهاش خيانت ميكنه ولي حاضر نيستن ي درس عبرت ب شوهر خودشون بدن ك مبادا ناراحت نشه و زندگي شون بهم نخوره ايناست ك تاسف برانگيزه و هر كسي هم درك نميكنه و منم از كاربراي اينجا انتظار درك حرفام رو ندارم چون قبلا ك همچين چيزي گفتم انقد بعضياشون پست و بيشعور بودن ك تهمت هم زدن حتما خودت اينجوري هستي ..مشكل اين هست ك حاضرن همه رو متهم كنن ولي همسر خودشون رو نه..!  اول بقيه مقصرن بعد شوهر خودشون

2731
سلام با شوهرش عقد کرده. اون زن به این خانم تعهدی نداده ...اما بلاخره ادم که هست ...نباید وجدان داشت ...

خدا عزیزاتو برات حفظ کنه ، میلیارد ها لایک

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
باشه خب انکار کنه، بگه اونا بهم فحاشی کردن افترا زدن اونا حمله کردن. فقط انکار  از خودش دفاع ک ...

کسی که رفته تو مغازه اونا این خانمه بعد اونا چه افترایی میتونن زده باشن؟ یه چیزی فقط شنیدین. قاضیا مو رو از ماست می‌کشن بیرون

چون هميشه اينجا شوهر ك اصل كاري هست رو ول ميكنن ميرن ب اون زن و ادب كردنش ميرسن اين خانم تو گوشي رو ...

ببخشید ریپلی کردم 

درسته که شاید اون زن ندونسته این مرد متالهه ولی خودش چی نمیدونسته خودشم متاهله عزیزم 

چون هميشه اينجا شوهر ك اصل كاري هست رو ول ميكنن ميرن ب اون زن و ادب كردنش ميرسن اين خانم تو گوشي رو ...

سلام

من با توضیحاتتون  منظور شما رو متوجه شدم

میدونین من نمی گم  شوهره رو بشورن بزارن روی پونه (ی ضرب المثل ترکی هست، برا بیگناه نشون دادن کسی)

اون حسابش جداست...حالا با مشاور ...با تهدید...هرچی که شوهره متوجه زشتی عملش بشه و حد و حدود زندگی متاهلی رو شیر فهم شه.

منتها وقتی گفته میشه به زنای اویزون هرزه کار نداشته باشین ...یکمی 

یاد آوریش آزارم میده ...ولی خب ....من همسرم موقعیت اجتماعی خوبی داره...سال 96 متوجه تغییر رفتارش شدم . اما چون اعتماد و عشقم زیاد بود ...باور نمیکردم

بعد که سال 97 کاملا بهم ثابت شد ...با قول گرفتن ...با حرف زدن ...بایاد آوری سرنوشت بچه ها...با اغماض ...با التماس و خواهش تمنا ...با تهدید ... همشم از خانواده ها مخفی میکردم آروریزی نشه

به اون دختره  بی وجدان مثلا دلسوز  مقدس نما هم کاری نداشتما ...چون بقول دوستان میگفتم شوهرم پا نده اون ول میکنه

(با اینکه ادرس جد و آبادشم پیدا کرده بودم )

همش میگفتن رابطه تمام شده. آبان سال 1400 بود ...از طرف خدا گوشی شوهرم باز بود !!!

ی لحظه دیدم ...ای دل غافل ...روز تولد پسر من ...این دوتا رفتن پیکنیک و جگر کوفت میکردن ...

خدا مصیبت هایی که کشیدم سر هیچ بنده اش نیاره

آخر سر خانواده ی همسرم ورود پیدا کردن ....دعوا ...نصیحت ...تهدید....هیچی به هیچی...

پارسال رفتم خواهر کوچکترش رو که معلمه پیدا کردم ...قشنگ و منطقی حرف زدم  گفتم خواهرش رو از زندگی من  جمع کنن.....دیدم ای دل غافل ...اینا خوانوادگی درجریان هستن!!! ...و منتظرن من طلاق بگیرم ...اینا وصلت کنن... چه حرفها که نشیدم ...  

با کلی کش و قوس بلاخره  دختره رضایت داد شوهرمو  بلاکش کرد و ظاهرن تمام شد.

هنوزم میگم ای کاش من همون سالهای اول میرفتم و قضیه رو جمع میکردم....تا به عشق و عاشقی و صیغه و کوفت و زهرمار نرسیده بود.

ببخشین حرف دلم زیاد شد.

کسی که رفته تو مغازه اونا این خانمه بعد اونا چه افترایی میتونن زده باشن؟ یه چیزی فقط شنیدین. قاضیا م ...

نه من وکیل هستم.

اینجا نمیشه همه چیز رو توضیح داد. اما به راحتی میشه 

سلام من با توضیحاتتون  منظور شما رو متوجه شدم میدونین من نمی گم  شوهره رو بشورن بزارن رو ...

الهی 😔😔😔خیلی ناراحت شدم. حتی فکرشم سخته. انشالله در پناه خدای بزرگ باشی عزیزم 

سلام من با توضیحاتتون  منظور شما رو متوجه شدم میدونین من نمی گم  شوهره رو بشورن بزارن رو ...

ناراحت شدم برات خيانت درد بزرگي هست دخترا با شوق برا خودشون خانواده تشكيل ميدن و رو راست زندگي ميكنه ولي ميبينه توي اين روزا اتفاقات ديگه اي جريان داشته. 

دعا ميكنم شوهرت سر ب راه بشه  الان ك سراغ اون زن رفتي و مطمئني نمياد توي زندگيت ولي اگه خداي نكرده شوهرت بخاد بره سراغش اون زن نه ميگه؟ وقتي انقد وقيح بوده ك خانوادش هم ميدونستن  منتظر تذكر شما نمي مونه! 

مهم شوهرت هست ك بخاد به شما و زندگي و بچش وفادار باشه ك دعا ميكنم باشه  ولي خداي نكرده اگه بخاد بره  حتي اون زن ك باهاش بوده هم بميره و نباشه يكي ديگه هست 

اگه جايي از حرفام باعث ناراحتيت و ياداوري شد معذرت ميخوام

2706