2737
2734
عنوان

ب نظرتون ب مامانم بگم؟

215 بازدید | 14 پست

باردارم یه مدته خونه ی مامانم هستم ازم مراقبت میکنه.دیروز متوجه شدم جنینم یه مشکلی براش پیش اومده .

حالا همسرم‌میگه ب مامان بگو انقدر جلومون بزار بردار میکنه حق داره بدونه.

بنده خدا از دیروزم هی داره خوشحالی میکنه بی خبر از همه جا.

من میگم گناه داره غصه میخوره ،خودمون پیگیر بشیم شاید مشکل رفع بشه.

از طرفیم توی فامیل ما یا کسی چیزی رو نمیدونه یا همه میدونن،متاسفانه راز دار خوبی نیستن.

چیکار کنم ب نظرتون؟ مشکل پیش اومده رو هم تاپیک قبلیم گفتم

﷽‌من خوבمم ..نـہ تنـבیسے از اونچـہ ڪ בیگراט می‌پسنـבט .. نـہ تقلیـבے از اونچـہ ڪ بهش باور نـבارم .. من با تمام کم و کاستیا خوבمم ـ‌ٖؒ

صبر کن اگه مشکل حل نشد بعد بگو 

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نگو

سلام بچه ها ماهی54سابق هستم که متاسفانه کاربریم ترکید. نی نی یار می خواست کاربریم رو برگردونه ولی متاسفانه چون کاربریم قدیمی بود یادم نمی اومد با چه ایمیل یا شماره ای ثبت نام کردم. فوقع ما وقع😌
2731

اخی خیلی سخته انشالله که خدا کمک کنه اونم حل بشه... ولی بنظرم برا مادرت توضیح بده ولی بگو به هیچکسی نگه.. میتونی هم کلا نگی تا سنو انومالی رو بری بعد.. 

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥
2740
چه مشکلی پیش اومده البته بهتره به مادرتون بگید حتما 

تاپیک قبلیم مفصل توضیح دادم

﷽‌من خوבمم ..نـہ تنـבیسے از اونچـہ ڪ בیگراט می‌پسنـבט .. نـہ تقلیـבے از اونچـہ ڪ بهش باور نـבارم .. من با تمام کم و کاستیا خوבمم ـ‌ٖؒ
نگو عزیزم،کاری از دستش برات برنمیاد میشینه غصه میخوره میریزه تو خودش،اول مشکل رو رفع کنید اگر نتیجه ...

منم نظرم همینه

نه عزیزم نگو هم غصه می خوره هم کاری از دستش بر نمیاد خصوصا اینکه گفتی راز دار نیستن بیخود مسئله خصوصی تون تبدیل به مسئله عمومی میشه

گفتن از حقیقت اون هم درست زمانی که به ضررته عین شرافته ....اینطور نیست؟!
نه عزیزم نگو هم غصه می خوره هم کاری از دستش بر نمیاد خصوصا اینکه گفتی راز دار نیستن بیخود مسئله خصوص ...

موافقم عزیزم

ضمن اینکه ان شاء الله مشکلتون رفع میشه

مرسی انشاءالله

2706