2733
2734
عنوان

بچم تنهام گذاشت رفت😢

3219 بازدید | 88 پست

چه امیدایی داشتم برا داشتنش امروز هفت روزه که بدون خدافظی رفته زایمان زودرس بود بچم نتونست تحمل کنه با اینکه هفت ماهه بود مواظب نی نی هاتون باشین تورو خدا آدم وقتی از دستش میده دنیا رو سرش خراب میشه خاطراتش داغونم میکنه شاید بگین چه خاطره ای همینکه تو شکمم جوابمو با لگدای کوچیکش میداد کلی برام خاطره بود نذاشتن باهاش خدافظی کنم بی انصافا نشونم ندادن بچمو 😢 قدر نی نی هاتونو بدونین تورو خدا

خدا بزرگه امیدتو از دست نده

متاسفم عزیزم😔😔

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               

خیلی سخته۰ خدا بهت صبر بده

یا رادَّ ما قَدْ فاتَ : عمر های به سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اخی عزیزم خیلی ناراحت شدم😭😭

دختریعنی گوش دردودلای مادر❤ پسریعنی پشت وپناه مادر❤ ❤❤❤❤❤❤❤ زندگیم فدای خنده هااتون ❤خدایا❤ممنونم که منو لایق هردوتاش دونستی عاشقتمممم خدااااااا
2740

آخی.عزیززززم

بعضی حرفها را" نباید زد"                                                 بعضی حرفها را" نباید خورد"                                                       بیچاره دل چه میکشد                     میان این" زد "و" خورد"
2706