2733
2734

اگه حرف مردم نبود....هیچ وقت آدما سعی نمیکردن مشکلات باطنی شون رو برطرف کنن 

اگه حرف مردم نبود....آدما خیلی کارا میکردن بدون قید و بند....

اگه حرف مردم نبود .... افکار مختلف و دیدگاه های مختلف نبود.

اگه حرف مردم نبود.....‌ زندگی اون قدر ها هم خوب نبود

توی تمام تاپیک ها سعی می کنم منطقی و با استدلال حرف بزنم و تو چیزی که علم ندارم صحبت نکنم. اگر حرفم رو قبول نداری دلیل و استدلال درست بیار تا حرفت رو قبول کنیم☘😊

مخالفم و دلیل دارم 

خودم : میان این همه گل گشتم و عاشق نشدم تو چه بودی که تو را دیدم و دیوانه شدم // قلبم : عه کیو میگی ؟ عاشق کسی یا چیزی شدی؟//خودم : امام زمانم //قلبم : 🤍🙂                                                                                             

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مخالفم و دلیل دارم 

منم موافقم حرفاشون بعضی اوقات از شمشیر بدتره ولی همیشه هم بد نیست حتی اگه آدما آزار بده.دلیل تو چیه؟

توی تمام تاپیک ها سعی می کنم منطقی و با استدلال حرف بزنم و تو چیزی که علم ندارم صحبت نکنم. اگر حرفم رو قبول نداری دلیل و استدلال درست بیار تا حرفت رو قبول کنیم☘😊
اگه حرف مردم نبود هزاران قتل ناموسی و خفقان علیه زنان وجود نداشت .  هزاران زوج اجبار به ادامه ...

اینا جنبه های منفیشه و غلط نیست .

اما مثلا اگر یکی همیشه غیبت کنه اگه مردم پشتش حرف بزنن و بگن خیلی بددهنه و همش غیبت میکنه به گوشش که برسه ممکنه یکم خودشو اصلاح کنه.

2740
مونده بود برا حرف مردم متن ادبی بنویسن

😂😂😂😂ما خودمونم مردمیم ها

اینا جنبه های منفیشه و غلط نیست . اما مثلا اگر یکی همیشه غیبت کنه اگه مردم پشتش حرف بزنن و بگن خیلی ...

چرا از اول یه نفر بهش نگه دهنت ببند؟ 😂😂هزاران نفر کشته بشن افسرده بشن تو اوضاع رنج اور باشن که یکی غیبت نکنه؟؟؟

منم موافقم حرفاشون بعضی اوقات از شمشیر بدتره ولی همیشه هم بد نیست حتی اگه آدما آزار بده.دلیل تو چیه؟

خب ببین خیلی از آدما به خاطر حرف مردم خودشون نیستن و فقط همه چیز شده ادا و ادعا 

تولد برام بچه ام بگیرم نگن نگرفت 

نمیدونم فلان لباسو بخرم نگن پول نداره 

فلان جا برم نگن کس و کار نداره 

هزار مدل از این مدل کارا فقط و فقط و فقط به خاطر حرف مردم

خودم : میان این همه گل گشتم و عاشق نشدم تو چه بودی که تو را دیدم و دیوانه شدم // قلبم : عه کیو میگی ؟ عاشق کسی یا چیزی شدی؟//خودم : امام زمانم //قلبم : 🤍🙂