2733
2739
عنوان

دختر علی دایی چطور رفت به اکسفورد؟

603 بازدید | 51 پست

به خاطر مطرح بودن پدرش رفت؟ یا واقعا ضریب هوشی بالایی داشت؟ و اینکه اونجا دقیقا چی میخوند؟🤔

فقط 6 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستم، تیکر آزمونمه؛ کاربری دست دو نفره ! :) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ضریب هوشی

اهداف و برنامه هام برای سال جدید اینجا می‌نویسم تا جلو چشمم باشه:۱-قوی باشم ۲-کمتر حرص بخورم ۳-سوزنم رو آدما و حرفاشون گیر نکنه ۴-حال خودمو خوب نگه دارم ۵-پر انرژی تر باشم ۶-کمتر تو مجازی باشم ۷-پس انداز مخفی داشته باشم ۸-تا آخر امسال ماشین و لب تاپ خریده باشم ۹-خرجای اضافه نکنم ۱۰-برای خودم ارزش قائل باشم 

مگه ایرانه که با سهمیه یا مطرح بودن بره. دنیز اصلا سالهاست بدون پدر زندگی کرده. مادر بدبختش بزرگش کرد. خود علی دایی هوش بالایی داشت. صنعتی شریف درس خونده. دخترش هم به ارث برده. ضمن اینکه من یادمه از دبیرستان خیلی خیلی درس میخوند. مامانش و خودش میگفتن که فعالیت تفریحیش رو محدود کرده و بیشتر درس میخونه. نتیجه تلاشش بوده 

2740
اگه دفعه بعدی دیدینش بپرسین حتما😁

پدرش  هم   تیزهوشه.   هوش دخترشم   سره   باباش رفته

زامبی سابقم🤞حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎
شانسش چقدرررر هم   شبیه   باباشه🧡

کاش خدا به ما هم از این شانس ها می داد😑

فقط 6 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستم، تیکر آزمونمه؛ کاربری دست دو نفره ! :) 
2706