2733
2734
عنوان

بنظرتون این دوست من عادی رفتار میکنه با شوهرم یا من توهم میزنم

| مشاهده متن کامل بحث + 428 بازدید | 28 پست
چطوری عوض کنم

خطش از این 912 هاس؟ اگه همه اینو دارن ک کارت سخته

ولی بنظرم ز میزنه خودت بردار 

ب شوهرتم بگو جواب نده

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
عزیزم بهتره هرچه زودتر ارتباطتت رو باهاش قط کنی کاملا مشکوکه مخصوصا اینکه میگی به جای اینکه به شما ز ...

بیچاره همسرش خیلی آقای خوبیه تو خانواده با ابرویی هم بزرگ شدن اقوام شوهر خودمه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بیچاره همسرش خیلی آقای خوبیه تو خانواده با ابرویی هم بزرگ شدن اقوام شوهر خودمه

خب همینو استفاده کن ازش

بگو صلاح نیس به تو زنگ میزنه

مگه من به شوهرش زنگ میزنم

چندوقت بعد چیزی بشه از چشم تو میبینن همه

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
کات کن تا فردا تاپیک خیانتشونو نزدی

تا الان تاپیک نزدم بخاطر این بوده که ب اندازع چشمام ب شوهرم اعتماد دارم همه چیش در اختیارمه ینی ممکنه با این حال خیانت کنه؟

2731

چراانقدر شیرتوشیر زندگی میکنید و برای خودتون چارچوب اخلاقی و حدومرز ندارید و باادمای ولنگار در معاشرتین  ؟ ته این کارا معلومه که ضربه به زندگی شماست 

H خدا رو چه دیدی شاید شد M
کاری نکردی که ازت ناراحت بشه یا سر لج بیفته؟؟  اره رقتاراش نرمال نیست مخصوصا اینکه به شوهر ...

نه اصلاااا انقدر رابطمون باهم گرم و خوب بود قبل ازدواج

الان با خودم همش دارم میگم اینکه وقتی میریم بیرون اصلا محل ب من نمیزاره پس زنگ زدن و برنامه کردنش چیه اخه

نه اصلاااا انقدر رابطمون باهم گرم و خوب بود قبل ازدواج الان با خودم همش دارم میگم اینکه وقتی میریم ...

اصلا قابل اعتماد نیست یا اگه فرهنگش اینطوریع که روحیه تو نمیخوره و باید کم کم ازش جدا شی 

🤍
اونا هرساعت زنگ میزنن هردفعه نمیشه بهونه بیاری

ن بهونه نیار ب شوهرت رک بگو که نمیخوام هی به تو زنگ بزنه

تا الان تاپیک نزدم بخاطر این بوده که ب اندازع چشمام ب شوهرم اعتماد دارم همه چیش در اختیارمه ینی ممکن ...

خیانت نمیکنه

ولی خب یجورایی جو میگیرتش

فکر میکنه کیس خاصیه که حتی در صورت تاهلشم بقیه زنا اویزونشن

واسه همین شروع میکنه به مقایسه کردن تو با بقیه زنا و عیب و ایراد گرفتن 

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید است که از قبلی بهتر نیست.اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته عدالت این است :" همه وقتی برابر میشوند که مرده اند"    ویکتور هوگو، بینوایان