2737
2739
عنوان

جدیدا شلوار که میخرم خیلی حساس شدم

185 بازدید | 15 پست

چون بیماری زیاد شده و خیلیا رعایت نمیکنن خصوصا واسه پرو امروز از ترس شلوار لی امتحان کردم و بشدت حس بدی داشتم

کسی هست مثل من باشه

مدتیه که میخونم خیلیا دچار زگیل و این چیزا دیگه وحشت زده شدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم الان حساس کردی

20 اسفند1400. 8 صبح روز جمعه ای که از شبش از استرس خابم نمیبرد گوشیم زنگ خورد که ای کاش نمی‌خورد ای کاش اون جمعه رو نمیدیدم صدای پشت گوشی که با گریه گفت بیا که بابا حالش خیلی بده. لباس مشکی پوشیدم و رفتم و پارچه سیاه روی در دیدم و پدری که دیگه نبود.اون جمعه من مردم. از اون روز هر جمعه می میرم. خدایا متنفرم از تمام جمعه هات. خدایا از چیزی که می‌ترسیدم سرم اومد از من ک گذشت هیچکسو با عزیزانش امتحان نکن خدایا. خدایا میشه فقط یه روز پدرمو بهم برگردونی 😭خدایا دلم ازت پره ولی بازم شکرت. خدایا دومین نی نیمم گرفتی نمیدونم حکمتت چیه دلم شکسته ولی بازم شکرت 💔بابایی نی نی من ک خیلی دوست داشتی ببینیش اومد 💖 میدونم که از اون بالا واسش دعای خیر میکنی. دوست دارم🖤
2731
مگه زگیل اینجوری هم منتقل میشه ؟

کلا هر نوع مریضی معذرت می‌خوام بعضیا لباس زیر نمیپوشن و بهداشتی رعایت نمیکنن خب ممکنه یه سری بیماری ها حین پرو انتقال بده البته این تفکر کنه و نمی‌دونم چقدر درسته شاید حساس شدم

2740

من معمولا پرو نمیکنم همینجور میزارم رو پام پرو کنم هم هر موقع میرم بازار شرت میپوشم اگ پریود نباشم هم یه پد میزارم که بهش تماس پیدا نکنم 

دخت بندرم😌 دخت بندر نازه والا همگی بگید ماشالله💎 زلفای حنایی داره تو نگاش چه حالی داره💃💃 ناشناسم         https://harfeto.timefriend.net/17126777991506
من امروز بشدت حساس شدم نمی‌دونم چم گم شده و ترسیدم ولی خب واقعاً مریضی زیاده و آدم نمیدونه قبلش کیی ...

ببین همیشه خواستی بخری اونی که توی رگال برای پرو کردن گذاشتن نپوش بگو از توی قفسه نو بدن

2706