2737
2739

فا ل رو نشنیدم ولی یکی از فامیلامون رفته بود پیش دعا نویس به محض رسیدن بهش یه جمله ای گفته بود که این همیشه تو دلش برا خودش میگه به هیچ کی نگفته بود دقیقا همون جمله رو ، گفته بود تو همیشه تو دلت میگی......اینم با بهت شروع کرده بود گریه ، دعا نویسم گفتع بود نباید گریه میکردی من از گریه خوشم نمیاد انداخته بودش بیرون😄

در دل هر سیبی دانه ها محدودند در دل هر دانه سیبها نامحدود ،روزگاریست عجیب دانه باشیم نه سیب                                           طرف عینک نمیزد که نگن عینکیه جلوی پاشو ندید و خورد زمین از فردا بهش گفتن چلاق .... واسه ی خودتون زندگی کنین 🌱🌱🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

آره پیش اومده 

اقایونه سایت خاهشن تو تاپیکام شرکت نکنید و لایک نکنید ریپلای و.. اگه درخواست بدین ب نی نی یار گزارش میکنم. اگه هویتتون ناشناسه مشخص نباشه زنی یا مرد بازم همینطوره اجازه نداری.. خاهشن شعور و شخصیتتون روحفظ کنید. 
فا ل رو نشنیدم ولی یکی از فامیلامون رفته بود پیش دعا نویس به محض رسیدن بهش یه جمله ای گفته بود که ای ...

پشماام :))))

مو به تنم سیخ میشه

نه میتونم بگم اعتقاد دارم نه بگم ندارم

خیلی عجیبه 

2740
وای خدا چقد ریرا رو دوس داشتم همش میگفتم کاش دختر من بود

آره😂😭

اقایونه سایت خاهشن تو تاپیکام شرکت نکنید و لایک نکنید ریپلای و.. اگه درخواست بدین ب نی نی یار گزارش میکنم. اگه هویتتون ناشناسه مشخص نباشه زنی یا مرد بازم همینطوره اجازه نداری.. خاهشن شعور و شخصیتتون روحفظ کنید. 
میتونی نشونی ای ازش بهم بدی؟ تلفتی چیزی..

ن عزیزم نی نی یار تعلیق میکنه

پشماام :)))) مو به تنم سیخ میشه نه میتونم بگم اعتقاد دارم نه بگم ندارم خیلی عجیبه 

من خودم نداشتم اینو که تعریف کرد نمیدونم چرا خندم گرفت ، طرف انداخته بودتش بیرون گفته بود نه میخوام قیافتو ببینم نه پولتو میخوام پاشو برو من از گریه متنفرم، خیلی بانمک تعریف میکرد

در دل هر سیبی دانه ها محدودند در دل هر دانه سیبها نامحدود ،روزگاریست عجیب دانه باشیم نه سیب                                           طرف عینک نمیزد که نگن عینکیه جلوی پاشو ندید و خورد زمین از فردا بهش گفتن چلاق .... واسه ی خودتون زندگی کنین 🌱🌱🌱
قبلا یکی اینجا برام گرفت راس بود یادم نیست کی بود 

چه باحال

چند روزه دارم تو گوگل فالل روزانه سرچ میکنم

یه سایت هست فاال حافظ میاره

دقیقا همون چیزی رو میگه که داره برام پیش میاد و اصلا از این جمله های امیدوار کننده نیست :))

وجود داره