2733
2739

اگه بفهمین وقتایی که خونه نیستی ناهار شام میان خونت و رو لحاف تشکت میخوابن

چیکار میکنین؟

شوهرم گردن نمیگرفت هربار میومدم خونه میدیدم یخچال خالی برنج نصف شده میگفت خودم خوردم.اسباب بازی بچم همیشه خدا زمین بود میگفتم بابامرتب کردم رفتم چرااینجوری شده کسی اومده میگفت نه

اجیل اینا خریده بودیم هیچ خودم وپسرم نخوردیم دیدم تهش مونده.

لباسای پسرم ناقصن نیستن.میگم اینا کو میگ شاید خودت یکاریش کردی بعد امروز اعتراف کرد که اره تو نیستی ننه بابامو میگم بیان شام و ناهار اینجا.

۳۰سال نونم داده الان منم باید نونشون بدم.

واسه خودمون خرج نمیکنه تمام شلوارام زانوهاش پاره شده ده باردوختم واس اون عوضیه های لاشخور پولدارمیشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

من قبلا خونه مادرشوعرم بودم ولی سرویس جدابود . وختی من بنودم جاری و خاهرشوهرم ک باهاشون قهربودمو نمیخاستم خونه کوچیک و ندارع منو ببینن رفتن خونم . همسایم میگف از پنجره نگا میکردن ک دیدمشون تموم یاکای منو باز کردن نگا کردن مسخره کردن خداازشون نگذره

یسوال مادرشوهر پدرشوهرت میان لباسای بچتو میپوشن؟ با اسباب بازیاش بازی میکنن؟

بانو_کورد سابقم. ۱۸ بار تعلیق ناجوانمردانه                    من روله ی کوردستانم                                                                                                                                                                                 
2706