2737
2739
عنوان

سهمت از زندگی چی باشه ؟؟؟

111 بازدید | 21 پست

دوسدارم صبح بیدار شم با صدای داداشم ...

داداشم توی اتاق ببینم که ایستاده روی پاهاش و صدام می‌کنه .

دوسدارم پیامک واریز پول برام بیاد از قرعه کشی بانک.

دوسدارم بابام بلند توی خونه بگه بالاخره خونه دار شدیم.

دوسدارم من و خواهرم هردو نتیجه زحماتمون ببینیم و شاغل بشیم بدون پارتی .

دوسدارم چون دختر پاکی بودم و نخواستم باکسی باشم و به کسی آسیب برسونم یه مرد خوب و سالم نصیبم بشه .

اگربخوام توی یه جمله بگم .

یه سقف که مال خودمون باشه ، لبخند مامان بابام ، سلامتی داداشم ، موفقیت و عاقبت بخیری خواهرام و در آخر خودم نمی‌دونم این چیز زیادیه یا نه کاش خدا برام بخواد 🥲😞

راستی تو دلت چی میخواد ؟ بیاین برای هم دعا کنیم .

بچه داربشم

عزیزم انشالله ب تک تک چیزایی ک میخوای برسی

به نام خداوند رنگین کمان. یه آدمایی پشت بند یه اتفاق تلخ برق چشمهاشون برای همیشه خاموش میشه.مثل از دست دادن یه عزیز یا جداشدن شدن از کسی که عمیقا دوستش داشتن. دیگه هیچوقت از ته دل نمیخندن.قشنگ میشه دید تو چهرشون که چشماشون برق نداره‌...این اتفاق از زندگیتون دور...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

کاش بابام اینا برن خونه ی خونه ی خودشون نه مستاجری. فقط همین سهمو میخوام

۳تا دخترهای گلم و ۳ پسرهای عزیزم مامان عاشقتونه😍 تعداد بچه هارو رد گم کنی زدم تا آشنایی شناساییم نکنه😎مرزهای خلاقیت جا ب جا شدن ک 🤣🤣🤣😂
2740

انشاالله امسال واست بهترین سال عمرت باشه و خدا همه خواسته هات رو به خوبی بهت بده 🤍🤍🤍

منم اول سلامتی دخترم اینکه بتونه بدون لکنت حرف بزنه 

بعدش سلامتی خانوادم که هر کدوم درد بکشن من میمیرم 

انشالله منم شاغل بشم و آزمون استخدامی قبول بشم 

انشالله خدا حاجت همه رو بده 

میدونم که میشه 🌱من دلم روشنه🤍...
درد مشترک . الهی آمین عزیزم خدا حفظشون کنه برات

بد دردیه 

ممنون همچنین

۳تا دخترهای گلم و ۳ پسرهای عزیزم مامان عاشقتونه😍 تعداد بچه هارو رد گم کنی زدم تا آشنایی شناساییم نکنه😎مرزهای خلاقیت جا ب جا شدن ک 🤣🤣🤣😂
انشاالله امسال واست بهترین سال عمرت باشه و خدا همه خواسته هات رو به خوبی بهت بده 🤍🤍🤍 منم اول سلا ...

عزیز دلم ایشالا که دختر با استعدادت هرچه سریع تر راحت روان صحبت کنه .

الهی خدا خانوادت حفظ کنه الهی آمین .

2706