2737
2739
عنوان

از زن بودنم متنفررررم چون ....

269 بازدید | 24 پست

هم باید کارای خونه بکنیم نظم برقرار باشه اشپزی کنیم، بچه داری...مریض بشن ما باید مراقبت کنیم، مهمون بیاد ما مدیریت کنیم و با وضع اقتصاد الان کار هم بکنیم پول در بیاریم! 

شوهرم یه ظرفم میشوره میگه ظرفااااااتوووو شستممم خونتووووجارو کردم.... غذا دیر اماده بشه میگه چرا دیر شد بچه مریض بشه میگه چرا مراقبت نکردی، کثیف باشع خونه چرا تمیزنکردی....

میگم تو این کارا رو کن...میگه خسته ام از سرکار اومدم...(من عصرا سه چار ساعت سرکار میرم )، شوهرم صبح 7تا2

چرااااا ؟امشب کلی گریه کردم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای عزیزم کاملا حق داری در اصل داری جای پنج نفر کار می‌کنی و این به کنار دائم‌میگن تو که کاری نمیکنی کار خونه که کار نیست بچه رو مرابب بودن و تر خشک کردن و غذا درست کردن و لباساشو شستن که کار نیست 

2731

منم مثل تو هستم تقریبا ولی من ساعت دو میام خونه شوهرم ساعت ۱۱ شب. زیاد توقع ندارم بنده خدا جمعه ها هم سرکاره

عشق ممنوعه❤️وزن شروع۸۸.۲۵۰😭 ۱۸ فروردین ۱۴۰۳🥲هدف اول۸۵🔒هدف دوم ۸۰🔒هدف سوم ۷۵🔒هدف چهارم ۷۰🔒هدف پنجم ۶۵🔒هدف آخر ۶۰🔒این آخرین تلاشم برای تغییر هست.آخرین بار اگه تونستی کمکم کنی ممنونت میشم

خب نرو زندگی مشترک گفتن ، وقتی قرار نیست تو کار خونه کمک کنه چرا شما تو مخارج کمک کنی ..

منم چندسالِ دارم کار میکنم هزارتومن برا خودم پس انداز ندارم لیوانی آب میخوره از جلوش بر نمیداره دوتا بچه کوچکم دارم تصمیم گرفتم امسال نرم سرکار 

گیر داده برو فرصتت را از دست میدی دخترم را که کلاس اوله بهانه کردم‌گفتم میخوام به اون برسم 

2740
خب نرو زندگی مشترک گفتن ، وقتی قرار نیست تو کار خونه کمک کنه چرا شما تو مخارج کمک کنی .. منم چندسال ...

میفهمم  سخته

عشق ممنوعه❤️وزن شروع۸۸.۲۵۰😭 ۱۸ فروردین ۱۴۰۳🥲هدف اول۸۵🔒هدف دوم ۸۰🔒هدف سوم ۷۵🔒هدف چهارم ۷۰🔒هدف پنجم ۶۵🔒هدف آخر ۶۰🔒این آخرین تلاشم برای تغییر هست.آخرین بار اگه تونستی کمکم کنی ممنونت میشم

بزار بگه محل نزار بگو توانم در همین حده

ولی مرداهم کارشون آسون نیست بخصوص شوهرم اونم اهواز زندگی میکنم گرمامون افتضاحه 

فقط 15 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🤰🤲📿❤️💍m🫂

اون وقت از سرکار میاد میگه بچه ها بیدارم نکنن و من باید اون تایم بچه نگه دارم ایشون بیدار نشه ، شام اماده کنم ، ناهار فردا اماده کنم اون وقتم میگه من تو خونه آسایش ندارم پیش خودش نمیگه منم سرکارم ی تایمی اون بخوابه ی تایمی من 

به خودم اومدم گفتم واقعا تو احمق نیستی کمک خرج ایشونی 

گور بالای این دنیا و اون دنیا با هم  وقتی همین دنیا زجر بکشی همش میدونی چه فشاری رو طرفه؟

اره میدونم چه فشاری روشه ،فشارهایی که گفت ،نصف مال من هم نیست،اگه من بگم شاخ درمیاری...منم گاهی خسته میشم و غر میزنم ولی مطمئنم به حرف خالقت که میگه بهشت زیر پای مادران است،چرا ؟؟چون میدونه زن بودن و مادر بودن سخت ترین کار دنیاست پس باید پاداششم بهترین باشه یعنی بهشت 

وقتی به این چیزا فکر میکنم آرومتر میشم

فقط 28 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره میدونم چه فشاری روشه ،فشارهایی که گفت ،نصف مال من هم نیست،اگه من بگم شاخ درمیاری...منم گاهی خسته ...

این حرفا اراجیف بیشتر نیست برای کار کشیدن از زن های بدبخت خودتون رو‌گول نزنید و تقسیم کار کنید بهشتی که اینحوری تقسیم بشه بنطر جای خوبی نمیاد 

اره میدونم چه فشاری روشه ،فشارهایی که گفت ،نصف مال من هم نیست،اگه من بگم شاخ درمیاری...منم گاهی خسته ...

البته بهتون حق میدم تو زندگی هایی که مردا حاضر نیستن هیچ کمکی بکنن ادم‌مجبور خودش رو‌گول بزنه با این حرفا و خودش رو آروم کنه 

2706