2737
2734
عنوان

زن داداشم زود رنج هستش ..

898 بازدید | 68 پست

از هر چیزی میرنجه هر چیز کوچیکی رو بزرگ میکنه 

زود ناراحت میشه قهر می‌کنه و...

خیلی خیلی دل نازک هستش 

به نظرتون چرا اینجوری می‌کنه 

وقتی کنار مادرش هم هست 

و ما هم هستیم 

چند بار دیدیم عصبانی شده پرخاشگری کرده 

ولی مادرش با مهربانی ارومش میکرد 

داداشم هم همین طور با مهربانی و 

قربون صدقه سعی می‌کنه ارومش کنه 

به نظرتون چرا اینجوریه زن داداشم 

همین که برگی از درخت نمیفته دلم بهت گرمه خدا ❤️❤️نینی سایتی ها رو دوست دارم ❤️ اگه نظر منفی بزاری جوابتو نمیدم متاسفم ولی با انرژی بد همراه نمیشم 🌸🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

عزیزم زنداداشت در مقابل مشکلات،سختی ها،نداری ها،چاله چوله خای زندگی چطوری رفتار میکنه؟؟

من آریایی‌ام ایرانی اصیل♥️سپاس یزدان دختر ایرانیم ! از نژاد تیره ساسانی ام..به کوروش به آراش به جمشید قسم! ..:) به نقش و نگار قسم!  یگان پرستم.. اهورایی ام ! "ز بد گوره های جهان عاری ام" به کردار به پندار نیکومندم! "شاه ایران دختر کوروش منم "
عزیزم زنداداشت در مقابل مشکلات،سختی ها،نداری ها،چاله چوله خای زندگی چطوری رفتار میکنه؟؟

خیلی خیلی سخت کنار میاد 

داداشم اندازه دو نفر داره تلاش می‌کنه 

که هم خودش رو آروم کنه هم زن داداشم رو 

همین که برگی از درخت نمیفته دلم بهت گرمه خدا ❤️❤️نینی سایتی ها رو دوست دارم ❤️ اگه نظر منفی بزاری جوابتو نمیدم متاسفم ولی با انرژی بد همراه نمیشم 🌸🌸

انتظارش از بقیه بالاست توقع رفتار خوب رو داره از دیگران رفتاری که واسش آزاردهنده نباشه

بعدا به این نتیجه میرسه خودش که هر آدمی عیب و ایراد داره و انتظار رفتار خوب نداشته باشه از هیچکس

اگر با داداش تون پیش مشاوره بره بهتره

منم همینجوریم از دید بقیه دیگ از بچگی همینجوری بار اومدیم

میشه بیشتر توضیح بدی دوست دارم درکش کنم. 

2706