2733
2734

خسته شدم دیگه از زندگی باخانوادم فقط دلم مرگ میخواد

فقر مالی ف هنگی بی اخلاق بودن شون برام غیر قابل تحمل شده

حتی یه اتاق برا خودم ندارن برا کولر و چراغ چند نفر باید نظر بدن خسته شدم دیگه  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

عزیزم 

همین الان بشین آیه الکرسی بخون از ۵ اردیبهشت  تا ساعت ۱۰ صبح ۹اریبهشت قمر در عقربه مثل اینکه انرژی منفی که داشتی بیشتر هم شده تو این چند روز 

ماشالا خانم معلمی آخه چرا تو اینطوری آنقدر ناشکری میکنی خیلی از پسرای خوب و خانواده دار و باشغل خوب دنبال خانم معلم می‌گردن 

میدونم‌تو دلت چی میگذره فقط کمی صبرتو بیشتر کن انرژی منفی و از خودت دور کن کمی بیشتر باخدا حرف بزن به خدا که هیچ کس به اندازه خدا نمیتونه دلتو آروم کنه 

ببین کم خونی نداری 

خیلی تاپیکهات پر از انرژی منفی که این برای خودت و آینده خوب نیست 

2740
عزیزم  همین الان بشین آیه الکرسی بخون از ۵ اردیبهشت  تا ساعت ۱۰ صبح ۹اریبهشت قمر در عقربه ...

بخدا حالم خوب بود همون خواهرم همیشه میاد گتد میزنه به اعصابم

کلا جو خانوددم خیلی بده

موقعی که خوابگاه بودم چقدر خوش میگذشت جتی چند کیلو چاق شده بودم چون دلم خوش بود

ولی اینجا درعذابم بهم حق بده

ماحتی یه عروسی هم نمیریم مامان بابام همش دنبال مراسمای فاتحه خونین

مامانم دنبال بهونه ست سیاه بپوشه

بهش گفتم ان شالله روزی برسه کا واسه من سیاه بپوشی ولی نه خودت نه شوهرت حق نداری بیای سر قبرم

عزیزم  همین الان بشین آیه الکرسی بخون از ۵ اردیبهشت  تا ساعت ۱۰ صبح ۹اریبهشت قمر در عقربه ...

موقع تمام شدن دانشگاه چقدر حالم بد بود سه ماه تابستون افسرره بودم و گریه میکردم هنوز باورم نمیشد مجبورم دوباره به این جهنم برگررم

عزیزم درکت میکنم داشتن چند تا خواهر مجرد سختی‌هایی داره میگذره بالاخره روزهای خوب و شاد میان 

عزیزم خیلی ناراحت شدم برات که انقدر دیگه کم طاقت شدی به خدا امید داشته باش خیلی‌ها مثل تو این روزها رو گذروندن تازه حتی مجرد تو خونه بودن و بدون شغل 

حال دلتو با خودت خوب کن خداروشکر کن به خاطر شغل خوبت به خودت افتخار کن بگرد دنبال خاطره های شادی که با خانوادت داشتی الان فقط نیمه خالی رو هی داری میبینی و بازگو میکنی  شما قطعا روزهای خوبی باهم داشتید الان کمی دعوا کردید کمی بگذره آرومتر میشی 

منم خواهرم هممون رو اذیت می‌کرد آخه طفلک اونم ناراحت بود از اینکه سنش داشت بالا می‌رفت و هی خواستگاریهاش بهم میخورد و این عصبی کرده بود و سر هممون خالی می‌کرد 

ایم دفعه وقتی من به مشکلاتی برمی‌خوریم یا تا نصفه راه ازدواج میرفتم و بهم میخورد فقط میرفتم تو لاک خودم 

بالاخره اون روزها گذشت و خداروشکر همسرای خوبی نصیبمون شد و تمام اون روزها گذشت و شد خاطره 

الان هم به تو میگم تحمل کن میرسه روزهای خوب برا تو و خواهر و خانوادت 

عزیزم درکت میکنم داشتن چند تا خواهر مجرد سختی‌هایی داره میگذره بالاخره روزهای خوب و شاد میان  ...

خب اونم مورد های زیادی داشته ولی خب قبول نکرد

دنبال یه ادمی بود که بابد بدن کارخونه بسازه

الان چند ساله با یه پسر بی پوله که حتی شغل درستیم نداره

گناه من چیه که باید تاوان کارای اونو بدم؟

بهرحال از بین این همه مرد یکیش خوب نبود ازدواج کنه باش؟

یه روزی یکی از دوستام بهم گفتم بخدا که وقتی چیزی قسمت بشه کر و کور و لال میشی و اون بهت میرسه 

من اون روز نفهمیدم چی میگه ولی بعد دو سال بهش رسیدم 

بهترین موردها رو داشته باشه یا بدترین موردها رو خدا فقط میدونه که قسمتش کی و چیه و چه زمانیه اون موقع دو طرف و خانوادها کور و کر و لال میشن 

از خدا برای خودت و خواهرت بهترین رو بخواه 

یه توصیه که میتونم بهت بکنم فقط و فقط به خدا بسپار به خودش قسم بهترین رو میزاره سر راهتون

عاقبت بخیر و آسوده باشید   

یه روزی یکی از دوستام بهم گفتم بخدا که وقتی چیزی قسمت بشه کر و کور و لال میشی و اون بهت میرسه  ...

من تا اللنم به خدا سپرره بودم ولی هیچ کاری برام نکرد اون بامن لجه

پسره واقعا پسر خوبیع ولی وقتی نمتونن ازدواح کنن چه فایده؟

خواهرم  زمان دبیرستان تاچند سال بعد با پسر دایمم بود بعد اون رفت دختر خاله شو گرفت سر اینم موند بی کلاه

این پسرا هم واالا معلوم نیست میگیرش یانه