2733
2734
عنوان

شوهرم ب خانوادش قول داد

1191 بازدید | 51 پست

ک ساختمونش فروش بره همهروحتی دامادشون وخانوادشو ببرهشمال گوسفن هم بگیره این درحالیه ک من گفتم دماغم عمل کنم چن وقت پیش بعدفروش گف هیچوقت این درحالیه ک خودش لباس درس حسابی نداره کلی لوازم ضروری لازم داریم حتی فرش اتاقمون ۴ سال فرش نداره فکراینانیس بااینکه هزاران باربهش گفتم مریضم امروز گفتم ببرم دکتر مریضم پوستم مریض کل بدنم تاول زده گف حوصله ندارم براخودمون خسیس بشدت ولی اونجایی ک نبایدپول خرج کنه خرج بزرگ میکنه مخصوصا همیشه براکل خانوادش اصا خودمون آدم حساب نمیکنه شمابگین منچه خاکی بسرم بریزم بدون جنگ ودعوا

لطفا آقایون درخواست ندیدوتک نکنید لطفاااا

همسرت این کارو برای خانوادش نمیکنه

به خاطر احساس خوبه خودش میکنه

میخواد حتی در حد چندروز هم شده ازاین طریق تومرکز توجه باشه و اعتماد به نفس بگیره

«اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج»

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
همسرت این کارو برای خانوادش نمیکنه به خاطر احساس خوبه خودش میکنه میخواد حتی در حد چندروز هم شده از ...

خب منم حس میکنم دنبال تایدشونه ولیچرادنبالتاییدمن نیس چراخودمون آدم نمیدونه زندگیمون براش مهم نیس؟

2740

برو دادگاه برات نفقه تعیین کنه 

برا خورد و خوراک هم بهش رحم نکن باهاش برو خرید هرچی میخوای بردار 

Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲
شوهر منم همینه تا میتونی پس انداز مخفی کن و پول بگیر ازش

شمام خسیس براتون ؟

بخانوادش میرسه؟

باهاش حرف نزدین بامهربونی؟

وقتی بهم پول هزار تومن نمیده چجوری پس انداز کنم چی کاری ازدستم برمیاد؟

همسرت این کارو برای خانوادش نمیکنه به خاطر احساس خوبه خودش میکنه میخواد حتی در حد چندروز هم شده از ...

چقدر خوب گفتی، آدم هایی که این جور حرکت ها را انجام میدم حس بزرگی اش را دوست دارن

ی گوسفند خرج دلش میکنه دیگه فک کن اوضاع مملکت اینقد بی ریخته این بنده خدا برا همچین کاری باید منتظر بشینه ساختمونش که سرمایه ش هست فروش بره این خیلی حرفهههه اون وقت شما میخوای همینم بگیری ازش

2706