2733
2734

ناامید نباشین دوستان,,هر چی میخاین امشب از خدا بخاین,,راستی آیه۸۹ زکریا برای اونایی که نی نی میخان تلاوت بشه,,ذکر پارسالم تو شبای قدر بود,,هفت بار سوره یاسین نذرمادرحضرت ابالفضل ع جواب میده اما یادتون باشه بعدازرواشدن حاجت سریع بخونید,,التماس دعا,,ی دعا کنید برام دعا کنید امام رضا شرایط رو فراهم کنه منو شوهرم و دخترقشنگم به زودی بریم پابوسش,,حسرتش خیلی وقته تو دلمه,,

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

الهی بزودی بری زیارت امام رضا 😍😍ممنون برا اطلاع  رسانیت و الهی که خدا بچه و همسرت و برات حفظ کنه 

فقط 18 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مرا عهدیست با جانان که تا جان در بدن دارم🌺🌺🌺 هواداران کویش را چو جان خویشتن دارم 
شب احيا بعد مراسم خسته نبودي؟😂😂🙈🙈🙈🙊🙊🙊🙊

وااای خدا خیرت بده خیلی خندیدم,,عزیزم منظورم اینه که دعا کردم,شوهرم بعد ماه رمضون اومد پیشم اما بلافاصله باردار شدم.

ای جان مهشید وقتی عنوان رو دیدم حدس زدم تو باشی😊

خداروصدهزار مرتبه شکر که بسلامتی بغلش کردی

انشالله دخترِ منم به موقع و صحیح و سالم دنیا بیاد

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
2738
ای جان مهشید وقتی عنوان رو دیدم حدس زدم تو باشی😊 خداروصدهزار مرتبه شکر که بسلامتی بغلش کردی انشال ...

ممنون عزیزم,,الان تاپیکتو دیدم برات از ته قلبم دعا میکنم دختر نازت به موقع و سلامت دنیا بیاد,,

عزیزم امشب بخاطر ما منتطرها دعا کن ان شاءالله دعات در حقمون بگیر 

خدایا بخاطر دل رباب  نگاهم کن یا رباب به گلو بریده لب تشنه علی اصغرت امسال دامنم سبز کن یا نرجس خاتون از پسرت مهدی، بخواه من هم بازمادر بشم باردار بشم بچه ها سالم صالح به دنیا بیارم  یا ام البنین به جان قمرت واولادش  نظری به من کن یا امام حسن یا کریم اهل بیت  به جان نوهات نفیسه خاتون وبه عزتش و قدر منزلتش   برام معجزه کن   معجزه کن معجزه معجزه معجزه 
ممنون عزیزم,,الان تاپیکتو دیدم برات از ته قلبم دعا میکنم دختر نازت به موقع و سلامت دنیا بیاد,,

آمین عزیزم

ممنونم

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
2706