2737
2739
عنوان

خواهشا اگر چیزی میدونید راهنمایی کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 178 بازدید | 25 پست
یه آزمایش ازش بگیر اگر تیروئید نداره  بفرستش  ورزش دسته جمعی مثل فوتبال  و هندبال و ...

خیلی آزمایش اینا داده ولی همش بی فایده 

روحیه ی بچه هام داغون شده 

اتفاقا اتاق و تاریک کردم که شاید بتونه بخوابه خوب بشه ولی نشد هی داره بدتر میشه فقط دکترم نمیاد 😔😔

سخته من هم دارم گاهی وقت ها که شدید باشه تا دوسه روز طول میکشه، وزندگی ادم داغون  می کنه، 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آخه انقدم سرسخته تو دکتر رفتن  امروز غروب رفتم از دکتر عمومی  وقت گرفتم لااقل یه سرمی یا ...

حالا شما ی تلاشی بکن این همه دکتر رفتی اینم روش 

چون طب سنتی جاهایی ک مربوط ب مشکل هست رو میدونه معاینه میکنه شاید ی جایی ک اصلا فکر نکنی ربط داره مشکل داره حلش میکنه

آرزویت را برآورد میکند ، آن خدایی که آسمان را برای خنداندن گلی میگریاند . . .🌈🌸

نمیدونم شما همچین چیزی شنیدین یا نه ولی امتحانش ضرر نداره تل یا تل گیر ببر

بند یا بندی به نظر من که احتمال قوی مشکلش همینه

یه چیزی تو مجاری گوارشی گیر میکنه عفونت میکنه  باعث همچین مشکلاتی میشه

لطفا اگه مایل بودین بابامو یه صلوات مهمون کنید.ممنون.
2740
خیلی آزمایش اینا داده ولی همش بی فایده  روحیه ی بچه هام داغون شده

اگر آزمایش هاش خوب بوده 

یا از اعصابه یا میگرن 

که برای هر دوش ورزش گروهی مثل کوه و فوتبال و اینا عالیه 

ببین به چی علاقه داره تشویقش کن 

به نظرم بفرستش باشگاه  هم هیکلش رو می سازه و تو پر میشه دوباره 

هم اعصابش آروم میشه 

نه عزیزم نشنیدم میشه بیشتر توضیح بدین؟

موقع غذا خوردن ممکنه استخوان ریز یا نون خشک یا هر چیز سفت تو حفره های لوزه یا بقیه جاهای گلو و مجاری گوارشی بمونه ک با اب و این چیزا نمیره اینا عفونت میکنن و باعث این مشکلات میشن

معمولا بچه های کوچیک دچار همچین مشکلاتی میشن اما برای بزرگسال هم گاهی پیش میاد من حدود ۲_۳ماهی حالم بد بود از همه بدترش حالت تهوع بود دو بار رفتم خوب شدم 

هر کدوم یه روشی دارن معمولا گلو رو ماساژ میدن چندتا میزنن پشتت و میگه سرفه کن و از گلو میاد بیرون چیزای ریزی هست 

لطفا اگه مایل بودین بابامو یه صلوات مهمون کنید.ممنون.