2737
2739

خب بفرمایید بگید منتظر پیام هاتون در جهت کنکور های عزیز هستم🤞🏻

با خدا باش پادشاهی کن ❤🌱                                   

فقط ریلکس باشین

دزدیده چون جان می روی اندر میان جان من/سرو خرامان منی ای رونق بستان من/چون می روی بی‌من مرو ای جان جان بی‌تن مرو/وز چشم من بیرون مشو ای شعله‌ تابان من/هفت آسمان را بردرم وز هفت دریا بگذرم/چون دلبرانه بنگری در جان سرگردان من
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2740
اینکه بعد کنکور هیچ خبری نیس  خودتونو الکی اذیت نکیند ، به خودتون استرس ندید  بعد کنکور ...

بله درسته👌🏻 مرسی بابت کمکت فدات بشم💛 

با خدا باش پادشاهی کن ❤🌱                                   
بله دقیقا 👌🏻ممنون بابت کمکت قربونت برم🧡 

خدانکنه عزیزم

دزدیده چون جان می روی اندر میان جان من/سرو خرامان منی ای رونق بستان من/چون می روی بی‌من مرو ای جان جان بی‌تن مرو/وز چشم من بیرون مشو ای شعله‌ تابان من/هفت آسمان را بردرم وز هفت دریا بگذرم/چون دلبرانه بنگری در جان سرگردان من

اینکه میگن یه هفته مونده به کنکور درس نخونید واینا چرته محضه.یادمه شب کنکور نشستم چندتا سوال شیمی خوندم و همینطور تاریخ ادبیات هارو مرور کردم.فرداش خیلی از مطالبی که شب مرور میکردم تو همین دو تا درس اومد.وخوشبختانه خوب جواب دادم

همین چند سال پیش با کلی استرس ، در حالی که شب قبلش از نگرانی آیندم و حرف های خانواده و مردم کلی گریه کردم رفتم سر جلسه . 

اون چیزی که می خواستم تشد اما رشته مورد علاقم رو قبول شدم و همه مردم من رو یه ادم موفق می دیدن و می بینن. 

من وسط ارزوهام نشسته ام اما بهت میگم که ببین سال ها من تو نقطه ای که من هستم کنکور یه نقطه خیلی کوچیک از زندگی . 

می دونم برات قابل درکت نیست الان اما حالا که سال هاست به ارزوم رسیدم دارم می بینم که اگر بهش نمی رسیدم هم اتفاق خاصی نمی افتاد . 

تهش رو بخوام بهت بگم ، همه چیز رو بسپار به خدا و دلت اروم بگیره به وجودش که همیشه حواسش بهت هست برو بترکون و بیا . 

یه دونه تست کنکور هم شاید سرنوشت ادم رو عوض بکنه ولی مطمعن باش این ها همه بهانه و خدا برات بهترین مسیر رو بتونی خدا حال ترین خودت باشی برات کنار گذاشته 

2706