2737
2739

من شوهرم خوشگله وقدبلندولی اعتمادبه نفس نداره ولی من چهره ام معمولی ولی بیشتروقتاازخودم تعریف میکنم میگم وای چه میوه ای نصیبت شده 🤩اونم عادت کرده همیشه ازاندامم ازهمه چیم تعریف کنه کوچکترین تغییری انجام بدم میفهمه مثلابرم ابروهاموبردارم دوتادونه زیرش برنداشته باشه میفهمه بیشتروقتابریدجلواینه ازخودتون تعریف کنیدالبته خیلی زیادنه هاهرازگاهی همیشه میگه توزیباترین زن دنیایی میگه من همینجوری ساده وبدون ارایش دوس دارم متاسفانه رنگ مووکارای زیبایی علاقه نداره میگه همینجوری قشنگی فقط اینوگفتم همیشه اعتمادبه نفستونوببریدبالا😁😁

شوهرت خودش هم خوبه یه سری مردا نر بی خاصیت هستن 

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

پایدار

شوهر که نه ولی همیشه خیلی ازم تعریف میکنه 😂

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
2738

به خودت برس خیلی خوبه که شوهرت ازت تعریف میکنه متوجه تغییراتت میشع چون معمولا مرداکلی نگرن ودقت نمیکنن حتما بخاطرمتوجه شدنش تشویقش کن♥️

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎
2706