2733
2739
عنوان

به نظرم پوست سفید معیار زیباییه

| مشاهده متن کامل بحث + 2141 بازدید | 124 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره شبیه خالمی.

عزیزم😍خالتو ببوس😁

عامو جونی خسمه اگ تو جوابتون طولش دادم درک کنین خیلی انرژی میخوا ک تایپ کنی خعلیاااا🤦‍♀️دعوا نکنین عیبه ینی توهر تاپیکی رفتم پاک جر بی چتونه عامو چتووونه🤨
2731
 همچین میگه شما نمیتوانید ثابت کنید انگار هندسه است.😂😂 زارت بابا.

درست حرف بزن بی شخصیت 

فشار نخور حالا صداش تا این جا اومد 

لطفا گذشته ی آدما رو تو سرشون نزنید ادم میتونه با وجود دارا بودن پدرش به نقطه ی نفرت از پدرش برسه بخاطر طرز فکر و محدودیتاش دست به ماهی فروشی بزنه تا رو پای خودش باشه ولی بارها شکست بخوره و تهش تسلیم بشه قضاوت کار خداس☝️ ادما رو با گذشتشون نرنجونید و فکر نکنید با این کارتون برنده شدید
سلیقه مردم کجا سیاه سبزه هست؟

وای 😂 نمیدونم، مثلا اول خواستم بگم مکزیک، بعد دیدم اونجام برنزه محبوبه.

بین سیاهپوستا هم حتی بین زیبایی رنگ تیره ی پوستشون سلیقه هست، مثلا سیاهی که واقعا شب شب باشه زیباتره براشون، یا تناژ های قهوه ای برنزه.

فکر نکنم جایی بشناسم که سبزه با تناژ سبز یا سیاه و اینا دوست داشته باشن

شبیه کسیم که میدونه اینجا باید چی بنویسه؟ ^^
2740
برا من ک هررنگ پوستی جذابیت خودشو داره ولی من از بچگی دوس داشتم برنزه طبیعی باشم🥲

منم 

کاش میتونستم عکس دوستمو بذارم

شکلاتی ژنتیکی 

خیلی خوش رنگه این بشر

من صدبارم برم آفتاب ب اون رنگ نمیرسم 

والا من بیشترخوشحال شدم ک یکی از رنگ پوست من تعریف میکنه ولی انگار شما بخاطره شکست عشقیتون یکم رو مو ...

رو مود بودم 

ممنونم ک با یاد آوردیش بازم اشکمو درآوردی🙂

donnadarya@ خیلی دوست دارم مهربون امیدوارم بهترینا مال تو باشه💖😍😘
خب چون تنها دستاوردش تو زندگیش همین سفید بودنشه

این دستاوردیه که خدا داده ولی متاسفانه حس حسادتو تو بعضیا کور نکرده 

به هرحال بخاطر بی شخصیتی شما و اون قفل میکنم

لطفا گذشته ی آدما رو تو سرشون نزنید ادم میتونه با وجود دارا بودن پدرش به نقطه ی نفرت از پدرش برسه بخاطر طرز فکر و محدودیتاش دست به ماهی فروشی بزنه تا رو پای خودش باشه ولی بارها شکست بخوره و تهش تسلیم بشه قضاوت کار خداس☝️ ادما رو با گذشتشون نرنجونید و فکر نکنید با این کارتون برنده شدید
بعضیا میگن سفید شیته😂😑 

اره مناز خود سفید پوست شنیدم گفت چهره ما سفیدا بی روح و یخه بدون ارایش .راستم میگه یکم رژ میزد و ارایش چشم خیلی خوب بود.ولی من چند نمونه دیدم  بدون هیچ ارایشی واقعا چهرشون هیچ رنگ و لعابی نداره

2706