2737
2739

مایعات و سوپ و آش  بهش دادم 

شیر هم خوبه ؟ 

میخوام عفونت نکنه 

من مست می لم یزلیم چه کنم  من سوخته جان ازلیم چه کنم  زین آتش جان تا به قیامت شادم  ‌ من مشتعل عشق علی ام چه کنم   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای عفونت که باید دارو و شستشو رو رعایت کنه  ماهی برای سریع کردن بهبودی خوبخ

ممنون عزیزم 

آره کارای  شست و شو را درمانگاه انجام میده 

ولی میخوام بدونم چه غذاهایی کمک به بهبود میکنه 

ماهی را کباب کنم ؟

من مست می لم یزلیم چه کنم  من سوخته جان ازلیم چه کنم  زین آتش جان تا به قیامت شادم  ‌ من مشتعل عشق علی ام چه کنم   
2731
ان شالله که شفا پیدا کنه. میتونم بپرسم چرا سوخته؟

ممنون عزیزم 

امروز زودپز را بار گذاشته بودم شوهرم  رفته بود درشو دستکاری کرد  غذای داخلش ریخته روی بدنش . الان تمام شکم و سینه و پایین بدنش و دستش پانسمانه. 

عنبرنسا دود بده عفونت نمی کنه زود زخم خوب می‌کنه تجربه کردم 

یعنی توی خونه دود  بدم؟ بوی عن میده ببخشید که   

2738
یعنی توی خونه دود  بدم؟ بوی عن میده ببخشید که    

خودم عمل لابیا انجام دادم عفونت کرد شدید خوب نمیشد خواهرم گفت عنبر نسا دود بده روزی ۲بار قرار بود بخیه ۲۰روزه بیفته 9روزه افتاد آنقدر خوب بود دکتر تعجب میکرد 

منم عید با آب‌جوش سوختم خیلی درد داشتم اولش  رژیم خواستی هم نداشتم بعد دو هفته خوب شده ولی جاش ...

الهی عزیزم   

من خیلی میترسم سوختگیش عفونت کنه . آخه بیخیال هم هست مثلا الان من گوشیش را برای آنتی بیوتیک هاش تنظیم کردم ولی هی باید بهش یادآوری کنم باز.  سر وقت نمیخوره . 

خودم عمل لابیا انجام دادم عفونت کرد شدید خوب نمیشد خواهرم گفت عنبر نسا دود بده روزی ۲بار قرار بود بخ ...

چه خوب 

پس میخرم 

الهی عزیزم     من خیلی میترسم سوختگیش عفونت کنه . آخه بیخیال هم هست مثلا الان من گوشیش ر ...

زخم من که عفونت نکرد ولی تاولای بزرگ زد من حتی دکترم نرفتم ...پماد زینک زدم فقط خودم پانسمان کردم

شنیدم آناناس برای بهبود زخمم خوبه

2706