2737
2734

دوستان قضیه از این قراره که ما رفتیم خونه همکار شوهرم و بچه ۱ ساله داشتن 

بعدم دیدم تی وی روشن کردن بچه نمی‌دونید چجوری زوم شده بود نگاه میکرد 

من تعجب کرده بودم انگار کسی که از عهد قاجار اومده ، چشم بر نمی‌داشت از تی وی حالا برنامه چی بود فیلم یانگوم

خلاصه از مادرش پرسیدم گفتم مگه شما تی وی نمیبینن؟ گفت ما بخاطر دلا که تحت نظر ی کانون هست داره زبان یاد میگیره اجازه نداریم روشن کنیم 

😳😳😳😳😳

ادامش رو میگم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

گفتم کلاس زبان !!!! گفت بله 

از ۳ ماهگی ما اینو زیر نظر ی کانون گذاشتیم پکیج آموزشی بهمون داده 

اصلا نباید تی وی ببینه 

کلا باید خاموش باشه

روزانه چند ساعت باید صدا فقط گوش بده 

تا یکسال و نیم

بعد یکسالو نیم اجازه داره فقط برنامه کودک انگلیسی ببینه

2740

بعد گفتم خب بزرگ شد بره کلاس زبان 

گفت نه باید زبان انگلیسی رو با لهجه یاد بگیره 

اون زمان دیگه بدرد نمیخوره 

همسرمم گفت بچه ها رو از الان چه درگیر این چیزا میکنن

من خودم تو گهواره ترکی صحبت می‌کردم 😂😂🤣🤣🤣 بابا بیخیال ابنجور ادما از صدتاشون یکی از بچه ها واقععا موفق از اب در میاد بقیه هم همون فارسی نصف و نیمه شونم توش میمونن

فقط 16 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

چقدر تابلو دروغ میگند 

بچه‌ ی من از سه سالگی شروع کرده 

اول زبان مادری یاد گرفت بعد زبان دوم

روزی داریوش بزرگ دستور داد تا همه یونانیان حاضر در کاخ را به حضور او بیاورند...سپس از آنان پرسید به چه بهایی حاضرند جسد پدر خود را پس از مرگ بخورند؟ یونانیان پاسخ دادند که به هیچ قیمتی حاضر به انجام چنین کاری نیستند. داریوش سپس دستور داد هندیان موسوم به گالاتی که والدین خود را پس از مرگ میخوردند به پیشگاه بیاورند!سپس در برابر یونانیان از ایشان پرسید به چه قیمتی حاضرند جسد پدر مرده خود را روی تلی از هیزم گذاشته و بسوزانند. هندیان فریاد بلندی کشیدند و از شاه خواهش کردند که چنین سخنان کفرآمیزی را نگوید...حس میکنم که داریوش حجت را بر صاحبان هر عقیده‌ای تمام کرد. این داستان نشان میدهد که عقاید هرکس فقط از نظر خودش بی‌عیب است و اگر کسی گمان کند عقیده دیگران نادرست است حق ندارد عقیده خودش را به زور به آنها تحمیل کند.به نقل از تاریخ هرودوت؛ کتاب دوم؛ صفحه ۳۷
2706