2733
2734
عنوان

احساس جدا افتادگی و طرد شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 387 بازدید | 48 پست
تو جمعای فامیلای پدریم همیشه اینطورم😂🥲

اره اتفاقا منم تو بعضی جمعای پدریم اینطوریم .مثلا دختر عمه هام سطح کلاسشون بالاستده سال پیش اینا باهم ک حرف میزدن .حس میکردم مثلا منو سوژه کردن

زنگ تفریحا خودمو یواشکی تو جمع همولاسیم جامیکردم .یادم میفته دلم برای بچگیم میسوزه .یه حالت احساس می ...

کاری از دست پدرو مادرت بدرنمیومد واقعا ببین منم خودم ابتدایی اینجوزی بودم کلا یکی از بچها از من خوشش نمیومد نمیزاش کسی بیاد سمتم و بعدش که از مدرسه رفت اوکی شد ولی کلا هیچوفت دلم نمیخواد برگردم ب اون دوران

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زنگ تفریحا خودمو یواشکی تو جمع همولاسیم جامیکردم .یادم میفته دلم برای بچگیم میسوزه .یه حالت احساس می ...

من اتفافا ابتدایی و راهنمایی خیلی بچه محبوبی بودم اما از دبیرستان که تپل شدم و درسم افت کرد  اعتماد بنفسم خیلی کم شد و کم حرف شدم درک میکنم کانلا

ولی خداروشکر یه دوست از راهنمایی دارم که همکلاسیمه و تنها نیستم

ولی مثلا میرم پانسیون خداروشکر بچه هاش خیلی خوبن باهام دوستن ولی خودم نمیرم تو جمعشون جز اینکه خودشون بیان سمتم 

Just do it
2731
اره اتفاقا منم تو بعضی جمعای پدریم اینطوریم .مثلا دختر عمه هام سطح کلاسشون بالاستده سال پیش اینا باه ...

ما سطحشون بالا نیس ولی خودشونو بهتر از همه میدونن😂همیشه هم پشت ما حرف میزنن به همین خاطر حس بدی دارم 

کاری از دست پدرو مادرت بدرنمیومد واقعا ببین منم خودم ابتدایی اینجوزی بودم کلا یکی از بچها از من خوشش ...

حتی یادمه یبار بیرون ک بازی میکردم  .یکی از مامان  بچها میگفت نزارن ک من باهاشون بازی کنم 

یبار دبیرستان بودم از مدرسه بردنمون مسافرت .یه دوست داشتم اون گفت من نمیام خلاصه منم دوست نداشتم کنس ...

من هیچوقت ترد نشدم ولی به شدت میترسم که همچین اتفاقی بیوفته و واسه همین خودم پیش پیش خودنو قاطیشون نمیکنم، ترجبح میدم تنهایی بکشم ولی نرم تو جمعی که یکی با تبکه چیزی بگه یا بخواد تردم کنه

Just do it
من اتفافا ابتدایی و راهنمایی خیلی بچه محبوبی بودم اما از دبیرستان که تپل شدم و درسم افت کرد  اع ...

بخاطر همون کمبود اعتماد بنفست بوده زیادم درگیرش نشو یادبگیر از تنهاییت لذت ببری این بهتره

2738
من اتفافا ابتدایی و راهنمایی خیلی بچه محبوبی بودم اما از دبیرستان که تپل شدم و درسم افت کرد  اع ...

نه من اینطوری نبودم . البته بچها قلدری میکردن بهم میدیدن تنهام ولی من بیجواب نمیزاشم ولی خب همش حس ترس داشم

من هیچوقت ترد نشدم ولی به شدت میترسم که همچین اتفاقی بیوفته و واسه همین خودم پیش پیش خودنو قاطیشون ن ...

من الان ب اون موقعم ک نگاه میکنم دختری بودم که از تنهایی میترسید و فکر میکرد اگه تنها باشه بقیه درموروش حرف میزنن

من تو دوران دانشگاه و خوابگاه اینجوری شدم کلا محیط مون خیلی کوچیک بود هیچ دوستی نداشتم رفتیم اردو حتی یه نفر هم نبود باهاش حرف بزنم یا پیشش باشم رفتم پیش یکی از،دوستام ک با هم اتاقی های خودشون بود تو ی مرکز تفریحی بودیم انگار اونا معذب شدن ...همون دوستم پرسید پس هم اتاقی های خودت کو ...یعنی انقدر خجالت کشیدم ک فهمیدن تنهام...جالبه تو اون جمع فقط من تنها بودم....بقدری اون سالها برام سخت بود ک الانم ک نزدیک ۱۲ سال گذشته با یکیشون هم ارتباط ندارم

بخاطر همون کمبود اعتماد بنفست بوده زیادم درگیرش نشو یادبگیر از تنهاییت لذت ببری این بهتره

والا اکیم ولی از ۸ صبح تا ۱۰ شب تو پانسبون مخصوصا تایم شام و نهار که ۴۰ دقیقه هست واقعا تنهایی تو اتاق موندن سخته

البته هم اتاقیام هستن حرف میزنیم خیلی اکیم گروهم داریم تو تلگراممن زیاد حرف نمیزنم و گوش میدم اخه میدونی مقلا چرتو پرت میگن واسه گذروندن وقت منم اکیم ولی ادمی نیستم که ازین حرفا بزنم ، بچه های اونجا تا فهمیدن ۱۷ سالمه جا خوردن گعتن فکر میکردیم پشت کنکوری باشی به خاطر رفتارت که بزرگسالانست، در کل از بچگی همیشه همه بهم میگفتن خیلی بیشتر از سنت میفهمی، خیلی باهوشی و اینا منم خوشحال میشدم ولی الان فهمیدم اینکه از سنت بیشتر بفهمی خوب نیست

Just do it
من تو دوران دانشگاه و خوابگاه اینجوری شدم کلا محیط مون خیلی کوچیک بود هیچ دوستی نداشتم رفتیم اردو حت ...

اره خیلی بده .خصوصا اگه همه متوجه بشن ک تنهایی با چشم ابرو بهمدیگه اشاره کنن .من دوران دبیرستان بیتجربه هم بودن . بلد نبودم تنهایی خوش بگذرونم یا جمعو تو دستم بگیرم .بقول معروف باحال نبودم . ازینکه خا.یه مالیشونو میکردم ک منو جابدن تو جمعشون بدم میاد الان

2706