2737
2739
عنوان

از تولد گذشته کادودادن زشته؟

106 بازدید | 15 پست

تقریبا ۲۰ روزی گذشته از تولدش

روز تولدش نتونستم باهاش بیرون برم حالم خوب نبود پولم نداشتم

اما الان براش کفش خریدم آبجیم میگه اون واسه تولدت چیزی نخریده خودت استفاده کن البته فروردینیه اون سال پیش نخرید خودم خردادیم

نمیدونم بش  کادوبدم یانه آخه از تولدشم گذشته ناراحت نمیشه؟یکمم باهام سرسنگین شده

پشت سر هردختر موفقی دختری که تصمیم گرفته روی پای خودش وایسته🌿🌈 اگه به چیزی فکر کردی یعنی شده براش تلاش کن بهش میرسی♥️                          مامان از روزی که رفتی شادی های ازته دلم منو هم باخودت بردی...1401/8/9💔😞ميشه واسه شادی روحش صلوات بفرستین؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
نه منم خالم نزدیک تولد سال بعدم که کادو پارسال را داد😂

وایی خدا🤣🤣

پشت سر هردختر موفقی دختری که تصمیم گرفته روی پای خودش وایسته🌿🌈 اگه به چیزی فکر کردی یعنی شده براش تلاش کن بهش میرسی♥️                          مامان از روزی که رفتی شادی های ازته دلم منو هم باخودت بردی...1401/8/9💔😞ميشه واسه شادی روحش صلوات بفرستین؟
کادو داد بده .نداده نده

میخوام امسال کادوبدم اخه ماه دیگه تولدخودمه 

اگه نداد دیگه چیزی نمیدم

بهش کادو نده

چرا؟

نه منم خالم نزدیک تولد سال بعدم که کادو پارسال را داد😂

مامان بزرگ منم😂

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 
2706