2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بن مژه اره 

لایکم نکن اذیت میشم نمیبخشمتاااا 😒منم خیلی دوست داشتم سلامتی داشته باشم  خونه عیان بشینم ماشین عیانی سوار شم ارامش داشته باشم که هیچ کدومو ندارم به کسیم میگی از نظر خیلیا جوابش حمکتی و امتحانه  هست،متنفرم از این نتیجه گیری حکمتی هست...یعنی یکی اینو میگه میسوزممممم،الانم خیلی دوست دارم زودتر بمیرم لااقل اینو واسم زیادی نبین زودتر تموم کن💔 عدالت خدا کجاست💔تا حالا دلت برا کسی سوخته؟من برای خودم میسوزه💔 متنفرم از دنیاییکه همه بدبختیا رو سر من اوار شده
2731
2740

من 5سال شیدینگ (رژ کامل) دارم هر 2سال یا 1سال میرم تمدید خیلی خوبه. بن مژه ام زدم 1بار اما من چشمام حساسه نمیتونم دیگ بزنم وگرنه اونم میرفتم تمدید 

تازه کار نیستم پیر شده نی نی سایتم....  بالاخره که منم مامان 4تا پسر جیگر میشم😊 بگو ان شاللهتعیین جنسیت از روی سونو 8هفته ببعد با عکس واضح تخصصمه اصلا 😬 
عزیزم یکم میگی دردش چجوریه ؟ و اینکه  نقاهتش چند روزه؟

دردش برای من خیلی زیاد نبود برای هر کسی متفاوته من آستانه ی تحمل دردم زیاده. 

نقاهت منظورتون چیه عزیزم؟ به من فقط گفتن که اجازه ندارم تا ۳ هفته استخر برم.

اول که شیدینگ کردم لبام یه چیز صورتی زشت جیغ شده بود که فقط ماسک میزدم. بعد از ۱۰ روز تازه اون رنگی که می‌خواستم در اومد. اون روزای اول لبات میسوزه باید همیشه وازلین بزنی روشون. و اینکه اگه عادت به لیس زدن یا کندن پوست لبات داری اصلا برات مناسب نیست.