2733
2734
عنوان

دیروز دوستم به کراشش زنگ زد

431 بازدید | 28 پست

دیروز نشته بودیم مسخره بازی شماره الکی می گرفتیم میگفتیم فلانی بعد قطع میکردیم بعد دوستم زنگ زد به کراشش مجبورش کردیم بگه بعد به پسره گفت شما اقای کیانی هستید( مثلا)گفت نه خانم انقدر مزام نشو بعد اینم گفت میشه یک سوال خصوصی بپرسم حالا گریهشم گرفته بود پسر گفت بپرس بعد اینم گفت کسی تو زندگی شما هست یا نه پسر گفت نه بعد دوستم گفتم من از شما خوشم می یاد و بعد اصلا چون دوستم گریش گرفت بود پسره گفت حرف میزنیم بعدا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

نمیدونم چرا اکلیلی شدم😍😍😍

من یه مادرم که تمام تلاششو برا پیشرفت  پسر کوچولوش انجام میده 🙂من یه همسرم که از هیچ تلاشی برا شوهرش دریغ نمیکنه 🙂من دختر دلسوز مامان و بابامم😊                 ولی از همه اینا مهمتر اینکه من، منم، یه انسان که کتاب خوندن و دوست داره فیلم دیدن و دوست داره درس خوندن و دوست داره  اشپزی کردن و دوست داره کسیکه خودشو دوست داره شاید یه روزی بیاد که من نه پسرمو نه همسرمو نه مادر پدرمو کنارم نداشته باشم به هر دلیلی شاید مسافرت یا هر چیز دیگه اما من هیچوقت هیچوقت نمیتونم خودمو از خودم جدا کنم پس خودمو فدای پسرم شوهرم و مادر پدرم نمیکنم 🥰طوری خودمو دوست دارم که بقیه هم دوست داشتنمو یاد بگیرم🥰
2706