2733
2739

من دیدم رمان خون اینجا هست رفتم یه کاربری جدید مخصوص برای رمانم زدم

ولی دریغ از ذره ای حمایت و توجه و حتی لایک🥺

۵سال سر همین موضوع دلسرد شدم .. بارها کانال و پیج زدم و پیش نرفت و حمایت نشد 

خسته شدم... دور و بریام کسایی که رمانم رو خوندن میگن یه روزی رمانت میرسه به جایی که ازش فیلم میسازن.. ولی وقتی استقبال نمیشه ازش تو فضای مجازی با خودم غصه میخورم 

یه جاهایی سکوت بهترین جوابِ ولی ای کاش میشد فریاد زد.....

رمان ابکی زیاد شده،من دیگه نمیخونم جدا

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
رمان ابکی زیاد شده،من دیگه نمیخونم جدا

😪 ولی رمان من آبکی نیس

رمانی نیس که همش بوس و بغل و آدم های ثروتمند و مجبور چشم رنگی باشه

ای خدا موندم چیکار کنم ... شوهرم و اطرافیانم همش تشویقم میکنن ولی توی فضای مجازی انگار نه انگار

گاهی بیخیال میشم ولی باز بقیه بهم میگن حیفه رمانت رو یه جایی بذار

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😪 ولی رمان من آبکی نیس رمانی نیس که همش بوس و بغل و آدم های ثروتمند و مجبور چشم رنگی باشه ا ...

خب جایی بزار مثلا سایت نو د هشتیا بزارش

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
2728
فک میکنم مجاز نباشه آخه خیلی سبکش امروزیه

اماحان کن حالا

نمیفهمم منظورتو

اماحان کن حالا نمیفهمم منظورتو

همین چند روز پیش رفتم چن تا سایت برای انتشار رمانم 

همه برای ثبت نام ایمیل میخواستن و من ندارم

بعدم یه عالمه قوانین عجیب غریب دارن...

سبک رمان من اجتماعی و درامه خب یه چیزایی نوشتم که از نظر اونا ممنوعه

همین چند روز پیش رفتم چن تا سایت برای انتشار رمانم  همه برای ثبت نام ایمیل میخواستن و من ندارم ...

پس چی بگم نمیدونم

2740
عشقم سایت های رمان زیاده برو تو یکیش عضو شو مثلاً تو بله خیلی زیاده برو ادمین شو یا یه چنل بزن

۵ ساله ... پیج زدم .. کانال زدم .. تبلیغ رایگان کردم

ولی حمایت نشد 

تو چت برنامه ای کار می کنی

اول تو تلگرام گذاشتم ... ۵۰ تا ممبر داشتم 

بعد گفتن بهم تلگرام برای تبلیغ خوب نیس اینستا رفتم پیج زدم که اونم چون تبلیغ رایگان زیاد کردم فک کرد رباتم پیجم پرید ... تو روبیکا هم ۱۰ تا ممبر داشتم 

اول تو تلگرام گذاشتم ... ۵۰ تا ممبر داشتم  بعد گفتن بهم تلگرام برای تبلیغ خوب نیس اینستا رفتم ...

درک میکنم 

بیا توی ایتا و بله خودم برات ممبر جذب می کنم 

اگرم فک میکنی اینا خوب نیست رمانتو بنویس بعد ببر برای چاپ

درک میکنم  بیا توی ایتا و بله خودم برات ممبر جذب می کنم  اگرم فک میکنی اینا خوب نیست رما ...

نه چرت فک کنم بد باشه ایتا و بله ندارم ‌. شوهرم میگه بدرد نمیخوره😑

چاپ که نمیخوام میخوام تو فضای مجازی باشه

2706