2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بدرد نگهبان و سگ گله اینا میخوره اصلا تو خونه نگه ندارین ی سال قبل افتاده بود دنبال یک خانم صورت و بدنشو زخمی کرده بود سگ اونم ک پا کوتاه بود فکر کنم زخمی شده بود کلی شکایت اینا شد با اینکه سگش هنوز خیلی بزرگ هم نشده بود اینا خیلی وحشی هستن هر چقدر هم محبت کنی نمیتونی اهلی اش کنی

2731
تو حیاطمونه

کدوم شهرید که می تونید تو حیاط تون سگ داشته باشید؟

در هر صورت سرابی یکی از باوفا ترین سگا به همراه قدرت فک بالاست. عالی ترین سگ برای نگهبانیه همین طور خیلی بزرگ میشه ها😕🤕

این قدر قویه که حریف گرگاست

💞 حسبی الله 💞 برای تعجیل ظهور امام زمان یه صلوات بفرستید 🌹
اصلا اینجوری نیست من تو شهرمون خیلی دیدم فقط با صاحب هاشون خوبن 

گوگل سرچ کنید شاید داستانش اومد بالا خیلی تو اینستا سر و صدا کرده بود خب اینم ک حمله کرده بود بهش صاحبش نبود ی خانم با سگش داشته پیاده روی میکرده یهو می‌ره بهش حمله میکنه ی جای مسکونی هم بود آپارتمانی اینا 

2738
کدوم شهرید که می تونید تو حیاط تون سگ داشته باشید؟ در هر صورت سرابی یکی از باوفا ترین سگا به همراه ...

گیلانم...الان که دو یا ۳هفتشه از الان تربیتش کنم وقتی بزرگ شد با من خوب میشه؟یعنی گاز نمیگیره؟

گوگل سرچ کنید شاید داستانش اومد بالا خیلی تو اینستا سر و صدا کرده بود خب اینم ک حمله کرده بود بهش صا ...

دیگه اون خودش خوب تربیت نشده بود من خیلی دیدم شهرمون کسی اذیتشون کنه حمله می‌کنن وگرنه کسی به کارشون نداشته باشه کار ندارن 

.
دیگه اون خودش خوب تربیت نشده بود من خیلی دیدم شهرمون کسی اذیتشون کنه حمله می‌کنن وگرنه کسی به کارشون ...

الان ۳هفتشه یعنی اگه از الان تربیتش کنم وقتی بزرگ شد با من خوبه؟گاز نمیگیره؟

گوگل سرچ کنید شاید داستانش اومد بالا خیلی تو اینستا سر و صدا کرده بود خب اینم ک حمله کرده بود بهش صا ...

کلا با نگهداری حیوون توی خونه مخالفم. تو همین سایت یه خانمی می گفت تو پارک یه سگ چند تا بچه با خواهر زاده اش رو گاز گرفت بعدش دختره می خواست با سگش فرار کنه که مردم نداشتند. به اصرار مادر دختره راضی شدند که شکایت نکنند

💞 حسبی الله 💞 برای تعجیل ظهور امام زمان یه صلوات بفرستید 🌹