2737
2739
عنوان

هفته 19 و چگونگی حرکت نی نی

| مشاهده متن کامل بحث + 38640 بازدید | 33 پست
عزیزم انگار کسی نیست جوابمونو بده

بچه ها حالا اگه یه تایپیک داستان گذاشته بودم در عرض 10 ثانیه رفته بود صفحه 20!!!!!!

خخخخخخ

لطفا کمی هم به ما لطف کنید و نظراتون رو بدین

خدایا من به این اطمینان رسیدم که هر وقت بنده خوبی بودم هرچی خواستم بهم دادی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان نگران چی هستی؟؟؟

اینکه تکون میخوره یااینکه نمیخوره؟؟؟

تو 19 هفته حرکاتِ جنین زیرِ شکمه دقیقا جایی که رحم هست و شما اگر بالای شکمت نبض حس میکنی این نبضِ خودته

تو بارداری فشارِ خون بالا میره و خونرسانی به اندامها زیاد میشه برای همین نبض براحتی حس میشه

من هفته 25 هستم بتازگی حرکاتش رو اطرافِ نافم حس میکنم تا قبل از این همه پایین بود

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
2728
نبض حالت لرزش حالت ویبره اینا مال امعااحشا شکمه حرکات روده ست  حرکت جنین مدلش فرق داره و کاملا ...

میشه بگید تجربه شما چطور بود؟

الان نگران چی هستی؟؟؟ اینکه تکون میخوره یااینکه نمیخوره؟؟؟ تو 19 هفته حرکاتِ جنین زیرِ شکمه دقیقا ...

شما از چند هفتگی حس کردی؟

میشه بگید تجربه شما چطور بود؟

پرواز جونی دختر من خیلی تنبل بود به زور خودشو حرکت میداد معمولا سفت میکرد خودشو اخرا که بزرگ شده بود یه چیزی عین حرکت پاهاش مثلا حس میکردم حالا نمیدونم واقعا پا بود یا نه ولی حسش اونجوری بود 

شما از چند هفتگی حس کردی؟

از 19 هفتگی

مثل ترکیدنِ حباب بود زیرِ شکمم 

کم کم محسوس تر شد و الان ضربه هاشو از روی شکمم میتونم ببینم مثل نبض هم نیست چند تا پشتِ سرِ هم محکم میزنه

معمولاِ سمتِ چپِ نافم

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
2740
بچه ها من نگرانم اول سوال منو جواب میدین؟!      

عزيزم اون معده با رودت هست و نبض علامت سردي كردنشه . بهتره غذاهاي گرم بيشتر بخوري

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 
عزيزم اون معده با رودت هست و نبض علامت سردي كردنشه . بهتره غذاهاي گرم بيشتر بخوري

شایدم آخه این دو روزه که اینطور شدم زیاد سالاد شیرازی خوردم

ولی چیزهای گرمم میگن برا نی نی زیاد خوب نیست؟

شایدم آخه این دو روزه که اینطور شدم زیاد سالاد شیرازی خوردم ولی چیزهای گرمم میگن برا نی نی زیاد خوب ...

سردي معده روت بمونه سخت درمان ميشه عزيزم. من سه سال دردشو كشيدم تو طب امروزي ميگن روده تحريك پذير .

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 

چرا چیزای گرم برای بچه خوب نباشه؟ من نشنیدم چنین چیزی 

من سه ماه اول دخترم خیلی سردی میکردم ایندفعه یه دوستی بهم گفت نعنا خشکو عین چای دم کنم بخورم واقعا موثره برای نفخ و سردی 

2706