2733
2734

دوستان میخوام گاز بگیرم رو میزی ۴ شعله 

شنیدم شیشه یا میشکننو لک میوفتن

نظرتون رو بگین لطفا و تجربتون رو

حتی اگر دنیا گلستان شود فرقی ندارد،از ما چیزی دزدیده شد به نامِ جوانی.                                                                              گاه موسیقی تنها راهِ رفتن است،بی آنکه خانه راترک کنی..       می خندید و در نگاهش غمی می رقصید..                                 یادم نمیکنی و ز یادم‌ نمیروی یادت بخیر..                            کاربر قدیمی هستم و تعلیق شدم.                                           کاربری دست دونفره خانوم مارپل

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

صد در صد استیل

شیشه ای اعتتماد ندارم یه روز مهمونی داری سنگین میخای ۴ قابلمه بزاری روش نمیدونی میشکنه نمیشکنه

استیل عمریه 

یه  دیالوگ  غمگین هست که میگه :"کاری نکن ازت متنفر بشم ، دوست داشتنت ب اندازه کافی دردناک هست ...           موقع جدایی بهش بگید خوشحالم که حداقل  سایه تاریک  زندگی تو نشدم ، باشد که خاکسترم محرابِ ققنوس نجات یافته ی تو باشد .                                                                        و در نهایت کسی قلبت را میشکند که به او گفته بودی از شکسته شدن خسته ای ...                       کدوم بدتره ؟ زندگی کردن مثل یه هیولا ..،، یا مردن مثله یه انسان خوب ...و چقد ترسیده بودی زمانی که از خودم به خودم پناه آورده بودی ....
2731

من خونه قبلیم شیشه بود واقعا اذیت میشدم 

خونه فعلیم استیل خریدم انقد راحتم اسکاج می کشم سیم می کشم 

چیزی می ریزه سریع اسکاچ و دستمال تموم 

شیشه پدرت و در میاره دو ساعت باید تمیز کنی شیشه پاک کن بزنی یه پیاز سرخ کنی همه گاز ریزه ها کوچولو کوچولو روغن و نشون میده 

از طرفی برای شیشه باید شعله پخش کنایی که بیاد بالا استفاده کنی معمولیا رو بذاری می شکنه

خدایا بخاطر داشتن دوتا وروجک شیرین ازت ممنونم 
2738

من شیش شعله فلزی دارم عالی‌.یکی از شعله بزرگاش وسطش یه شعله کوچیک هیت که میشه اونو جداگانه روشن کزد.خیلی خوبه مارک بس

مادری هستم ازتبارلرستان😍خداوندلایقم دونست بهم یه همسرمهربون دوتافرشته پاک داد❤️توی خونمون هوا خوبه چون تو هوامونوداری#الله🙏کاربری قبلیم الکی الکی تعلیق شد هرکاری هم کردم باز نشد😭😭😭خیلی بی رحمیه من هیچ کاری بحثی حرفی نزده بودم.

استیل یه روز یه چیزی از دستت بیوفته روش نگران نیستی ترک برداشته یا ن

یه  دیالوگ  غمگین هست که میگه :"کاری نکن ازت متنفر بشم ، دوست داشتنت ب اندازه کافی دردناک هست ...           موقع جدایی بهش بگید خوشحالم که حداقل  سایه تاریک  زندگی تو نشدم ، باشد که خاکسترم محرابِ ققنوس نجات یافته ی تو باشد .                                                                        و در نهایت کسی قلبت را میشکند که به او گفته بودی از شکسته شدن خسته ای ...                       کدوم بدتره ؟ زندگی کردن مثل یه هیولا ..،، یا مردن مثله یه انسان خوب ...و چقد ترسیده بودی زمانی که از خودم به خودم پناه آورده بودی ....
هردو و داشتم .استیل بهتره.شیشه ای بگیری  همش دستمال باید دستت باشه

عزیزم استیل چه برندی گرفتی

راضی هستی؟

حتی اگر دنیا گلستان شود فرقی ندارد،از ما چیزی دزدیده شد به نامِ جوانی.                                                                              گاه موسیقی تنها راهِ رفتن است،بی آنکه خانه راترک کنی..       می خندید و در نگاهش غمی می رقصید..                                 یادم نمیکنی و ز یادم‌ نمیروی یادت بخیر..                            کاربر قدیمی هستم و تعلیق شدم.                                           کاربری دست دونفره خانوم مارپل
2706