2733
2739
عنوان

این کیف خوبه برا بچه کلاس اول ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 616 بازدید | 69 پست
آخدددددو. چقددددد نازههه خدا حفظ کنه دختر خوشگلتو❤️

مرسی مهربوووون 😍😍

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مبارکش باشه انشاالله به سلامتی دو تایی برین واکسن نوه تونو بزنین

وای انشاالله قند تو دلم آب شد 😍😍

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
خوشگله

😍😍

2728

به نظر جادار نمیاد.

حجم کتابهای بچه رو در نظر بگیر.

روزی حداقل ۴ تا کتاب و ۳ تا دفتر باید ببره به علاوه ی جامدادی و تغدیش و قمقه ی آبش 

فقط 20 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش زندگی برعکس شروع میشد ...پیر به دنیا میومدیم با یه عشق جوون میشدیمآخرشم یه شب تو بغل مادرمون میمردیم...
به نظر جادار نمیاد. حجم کتابهای بچه رو در نظر بگیر. روزی حداقل ۴ تا کتاب و ۳ تا دفتر باید ببره به ...

جدی ؟ اره خودمم احساس میکنم کوچیک باشه 🥲🥲

وای انشاالله قند تو دلم آب شد 😍😍

مادر بزرگ قندی به درد نمیخوره

باید بدون قند باشی تا راحت بذار پیشت و بره به کاراش برسه

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
2738
عزیزم بزرگتر بردار.بعضی کتاباشون بزرگه.ی کیفی بردار سه سال دوره اول ببرتش

مرسی عزیزم اصلا حواسم نبود به فروشنده میگم مناسب کلاس اول بده

مادر بزرگ قندی به درد نمیخوره باید بدون قند باشی تا راحت بذار پیشت و بره به کاراش برسه

قربونش برم من حتمااا مادر بزرگ سالم میشممم 😍

جدی ؟ اره خودمم احساس میکنم کوچیک باشه 🥲🥲

اگه دو زیپه بیشتر به درد پیش دبستانی میخوره.

فقط 20 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش زندگی برعکس شروع میشد ...پیر به دنیا میومدیم با یه عشق جوون میشدیمآخرشم یه شب تو بغل مادرمون میمردیم...
به سلامتی و دل خوش😍😍❤

قربونت برم ممنون عزیزم

2706