2737
2739
عنوان

دیروز این کاغذ پیدا کردم💔

425 بازدید | 10 پست

یادمه تایم آخر بود سر کلاس ردیف آخر نشسته بودیم باهام اومد سرکلاسم

واسه برگشتن عشقم و رسیدنمون بهم دعا می کنی خیلیییی اعتقاد دارم به دعاهاتون.لایک کنید یا بهم بگید منم حمد میخونم براتون😍🫂🥺1۴۰۲.۱۲.۲۶

خسته بودم برام نسکافه گرفت

یکی از بچه های کلاس قهرمان کشور شده بود شیرینی آورد

تک به تک اتفاقا رو یادمه

هیچوقت فکر نمیکردم اینقد دوسش داشته باشم چون همیشه بود فرصت دلتنگی بهم نمیداد💔

چیزای دیگه هم نوشته🙂

واسه برگشتن عشقم و رسیدنمون بهم دعا می کنی خیلیییی اعتقاد دارم به دعاهاتون.لایک کنید یا بهم بگید منم حمد میخونم براتون😍🫂🥺1۴۰۲.۱۲.۲۶

خیلی وقته دارم دنبال نوار قلبش میگردم پیداش نمیکنم

حالش بد بود دکتر ازش گرفت گذاشته بودم تو کیفم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه جوری گفتی تک به تک اتفاقا یادمه فک کردم خاطره ده پانزده سال پیش رو میخوای تعریف کنی  

من ب تمام ارزوهام میرسم...این ماه باردار میشم.سه قلو.میتونم چهرتون رو تصور کنم عشقای مامان😍😘پسرای من مطمئنم شبیه بابا هستید😍😘 دختر قشنگم مثل خاله زیبا و دوست داشتنی هستی😍😘😍😘دعا کنید بابایی ی شغل مناسب پیدا کنه.🌷از خدا بخواید ک بابا ب حرف من گوش بده.عزیزای دلم خوابتون رو میبینم.مثل فرشته ها میمونید😍پسرای قشنگم خاله خوابتون رو دیده 😍دست عابجی رو بگیرید و باهم بیاید تو دلم.این ماه منتظرتونم.میدونم ک میاید ،من و بابا عاشقتونیم😍😘😍😘😍😘
2728
یه جوری گفتی تک به تک اتفاقا یادمه فک کردم خاطره ده پانزده سال پیش رو میخوای تعریف کنی    

عزیزم هیچوقت توجه نکردم به جزئیات الان برام عجیبه چیزایی که یادم میاد

حق داری

متوجه نشدم درست . عشقتون الان کجاس؟؟باهمین؟؟

نه رابطمون تموم شد

2738
نه رابطمون تموم شد

خدا صبرت بده و دله بزرگتر و توانه بیشتر تا تحمل کنی و بگذره اینروزها .

اگه خدا صلاح دید و خوشبختیت با این آدم دید که انشالله برگرده در غیر اینصورت به وقتش توی یه مسیره دیگه یه آدمه درست بیاد جلوت که همه این اذیت شدنارو برات جبران کنه.

من یه روزی مثل تو بودم آخ که چقدر اشک ریختم اما نشد .خدا به وقتش یه شخصه دیگه رو گذاشت جلوم که الان میگم خدایا شکرت اونموقع نمیفهمسدم که با اون آدم خوشبخت نمی‌شدم و همه چیو این آدم برام جبران کرد

خدا صبرت بده و دله بزرگتر و توانه بیشتر تا تحمل کنی و بگذره اینروزها . اگه خدا صلاح دید و خوشبختیت ...

ممنونم عزیزم

تا آخر عمرم میگم اینقد همیشه کنارم بود که اصلا فرصت نداشتم بفهمم چقد دوسش دارم

اذیت شدن کنارش رو به خوشی کنار بقیه ترجیح میدم

کاش معجزه بشه قبل اینکه دیر بشه برگرده