2737
2739
عزیزم منظورم اینه چکارایی میکنه تا محبتشو اثبات کنه

عزیزم نیازی به اثبات نیست خوب در امور جاری منزل مشخصه اگر به هر علتی غذا کم باشه اون نمیخوره من بخورم اگر امتحان داشته باشم خودش ظرف میشوره تا درس بخونم 

اگر حالم مساعد نباشه سکوت میکنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همه جوره تو همه جا هوانو داره و حواسش بهم هست

باباش نمیزاره عکس دخملشو جایی بزارم 😑🥺                          بزارم مشخصاتشو بگم به دلم نمونه حداقل🥺😜🤭                   دخملیم چشاش درشت و خوشمل مشکی تیله ای مثل مامانش داره😍😅 مژه هاشو که نگم عجیب دل میبره 🥰 پوست سفید برفی 🤍♥ لباش خوداااا نگم غنچه ای و قرمز قرمز 😍💋 صورت گرد و توپولی دلم میخواد گاز بگیرم ولی دخمل لوس باباش گریه میکنه😑🥺                                                                           عشقولیم زود بزرگ شو که کلییییی باهم کار نکرده داریم کلی خرید داریم باهم کلی باید باهم شهربازی بریم و دیوونه بازی دربیاریم 😅 🥰 دوست دارم ولی نه بیشتر از باباییت یادت باسه هاااا😅
2731
میشه بیشتر توضیح بدی 🙏

عزیزم زمانی که شما به بلوغ رابطه رسیده باشی متوجه هستی خانواده همسر و شغل هر کدوم سرجای خودشون هستن البته در یک زندگی نرمال و اینکه اگر یک شب همسرتون دیر بیاد نمیگید من براش مهم نبودم 

گاهی شما مریضید و همسرتون سرکاره خوب شرایط ایحاب کرده نه اینکه ناراحت بشید که من مریض بودم اون رفت سرکار یا اگر مادرش بود میبردش دکتر 

تاکید میکنم در یک زندگی نرمال همه افراد سرجای خودشون هستن و همسر برای اثبات اینکه شما مهمید دلیل نداره از کارش استعفا بده یا با مادرش قطع رابطه کنه 

یه سوال میشه بپرسم چی شد چاق شدین؟ من می‌خوام یکم چاق بشم ولی نمیشه ۴۸ کیلو ام می‌خوام بشم ۵۲ ...

مثل یه ... در حال خوردنم ریزه خواری دارم باید همش بخوری و بخوابی و گوشی بدست باشی راز چاق شدنم همون اول این بود 

شما  راز لاغریتو بگو🤣

کاش دوباره لاغر بشم هیچ وقت چاق نشم وزن ۷۰ قد۱۵۸ 💖وزن هدف۵۷ 
عزیزم زمانی که شما به بلوغ رابطه رسیده باشی متوجه هستی خانواده همسر و شغل هر کدوم سرجای خودشون هستن ...

ممنون ازت عزیزم 

خودم تقریبا اینجوریم 

اما متأسفانه شوهرم تعریفی از محبت و توجه ب زن نداره 

کلا معنی زن بودن رو نمی‌فهمه 

بهرحال مررسی 💜

😂😂

نخند قبلنا خیلی محبت میکرد همش خوشحالم میکرد حالا قرض وبدهی داره درست بشه میشه مثل سابق منم دارم نحمل میکنم دعاکن زودتربیان ارث مون رو بشینند تحویل بدهند 

کاش دوباره لاغر بشم هیچ وقت چاق نشم وزن ۷۰ قد۱۵۸ 💖وزن هدف۵۷ 
2740