2733
2739
عنوان

چرا نمیخوابین

| مشاهده متن کامل بحث + 7147 بازدید | 374 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه کورد نیستم چطور؟

اسمت کوردیه فکر کردیم کوردی

بانو_کورد سابقم. ۱۸ بار تعلیق ناجوانمردانه                    من روله ی کوردستانم                                                                                                                                                                                 
2728
مه و گرد هیچکه اوم و یه جو نیچود اونم صرفا جهت رو کم کنی بود وگرنه فرهاد سه خره کیه تواسم رو او کارب ...

مه نوکر گیسدم...ارا سخت پسندی؟هیوچگه ل ناو زندگیت نیه..وعای مه مگسیش پررر نه

کاربری آقا هستم،،،،پرورده کوردم ایلام خاکمه....
مه نوکر گیسدم...ارا سخت پسندی؟هیوچگه ل ناو زندگیت نیه..وعای مه مگسیش پررر نه

عا توخوا جوز بن 

زماونه بکفین😂

بانو_کورد سابقم. ۱۸ بار تعلیق ناجوانمردانه                    من روله ی کوردستانم                                                                                                                                                                                 
2738

حالم بده از اول ماه رمضون لک بینی داشتم ب خودم نیوردم از دیشب چنان زیر دلم درد میکنه و پریودم شدیده ک هر یک ربع نوارم پر میشه

کاربری دوممه😐دائم التعلیق هستم 😑...میخوام اونروز و ببینم به چشم که نگی سرنوشت بگی با دست نوشت✌✌برای یه شروع نباید عالی باشی ولی برای عالی بودن باید شروع کنی💖💖💖💖برای حاجت رواییم یه صلوات مهمونم میکنی؟؟؟🌼🍃
حالم بده از اول ماه رمضون لک بینی داشتم ب خودم نیوردم از دیشب چنان زیر دلم درد میکنه و پریودم شدیده ...

باید دکتر میرفتی

فردا حتما برو

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣خدایا دی تقصیر مه نیه مه هرچی سعی کم خوم اصلاح بکمو سنگین بوم نیود ،،،،خدایا ...

و مه ایوشن عرفی فنری هرکس هم صحبت بود تا ۵سال اینده هه خنه...و علی یبار شوار خویشکم کردمو پا یارو ول وشاگان درپایان وشاس وخدا احساس کردم شرته ها پام چیمو ناو حیاته خوره دا لیم قنگم سزان وله فره راحتیو انصافاهه لذتیو

و مه ایوشن عرفی فنری هرکس هم صحبت بود تا ۵سال اینده هه خنه...و علی یبار شوار خویشکم کردمو پا یارو ول ...

بی ادب مو😒

حتما وایه براکم کربه کرمه؟ نمزانی کام؟

شوار مردانه مشکیه بعد جنسه نرمه فکر بکم ایوشن کرب خوم یکگله دیرم ولی فکر نکم جنسه اصلو

2706