2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم خوشگلی❤☺ ولی دیگه فکرنکنم صورتت جای ژل عمل داشته باشه که بتونی خودتو تغییربدی🥲😂

زیارتت قبول دعا کردی ما رو دیگه نه 😄💜💜

برای خودت زندگی کن برای خودت بمیر دیگران دیگرانند هر چقدر نزدیک عزیز هم باشند روزی نشانت میدهند که دیگرانند 🌚💛
2728
2738
عمل ؟

بینیش عمله

هر لبش حداقل یک سی سی ونیم ژل زده صورتشم انگار مدلینگ انجام داده(به چونش دقت کن)

ابروهاشم میکروهه

ولی بااین حال بنظرم خیلی خوشگل شده

واقعاخیلیا هزارتا کار زیبایی انجام میدن بشدت غیر مصنوعی زشت میشن ولی اسی انصافا قشنگ شده

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان

خدایا در حقت چکار کردمه دارم بدون هیچ بگم بزار بزار عکس میبنم هشنگ ذوق😄😂😂😂

برای خودت زندگی کن برای خودت بمیر دیگران دیگرانند هر چقدر نزدیک عزیز هم باشند روزی نشانت میدهند که دیگرانند 🌚💛
بینیش عمله هر لبش حداقل یک سی سی ونیم ژل زده صورتشم انگار مدلینگ انجام داده(به چونش دقت کن) ابروها ...

بله حیلی زیبان

رنگ لباس سه سالگیم قشنگ یادمه ابی بود لبه دوزی داشت یه ژاکت داشت ...یک کفش عسلی رنگ داشتم ....کنار خونمون یه مزرعه گندم بود....یع اقایی می اومد تو حیاطمون بلوک درست میکرد و بهمون کلوچه میداد همه اینها رو یادمه همسایمون یک گربه داشت میرفت تو کمد ولی یادم نیست همین چنددقیقه پیش سوزنی که رو باهاش دکمه دوخته بودمو کجا گذاشتم 😐😐😐واقعا چرا 🤔🤔🤔
2706