2752
2734
عنوان

شوهرم قهر کرد امشب از خونه رفت بیرون

| مشاهده متن کامل بحث + 606 بازدید | 49 پست
نگو پشمام  بگو وای چه چالب

😆

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                
بنظرم در رو از داخل قفل کن قشنگ و بگیر بخواب ❤️

من که اون بساط پذیرایی و شور و شوق دیدم فکر نکنم تا صبح اصلا برگرده مخصوصا که فردا شیفت نیست همون دوستاشم چون همکارن هم فردا شیفت نیستن شیفتشون با همه 

اصلا فکر نکنم خودش برگرده که در رو قفل کنم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
من که اون بساط پذیرایی و شور و شوق دیدم فکر نکنم تا صبح اصلا برگرده مخصوصا که فردا شیفت نیست همون دو ...

خب توهم فردا با دوستات برو بیرون و خوش بگزرون و استوری بزار 

راست میگفت ؛ یار خوب تمام ماجراست 💕

بعضی شوهرها قهر میکنن میرن جاهای دیگه خوشحال باش اگرم رفته با دوستاش بوده، اومد خونه هیچ نگو وقت خواب کنارش بخواب فقط بپرس نگران شدم خاموش بودی کجا بودی؟ بذار خودش بگه، زندگی و ب کام خودتون تلخ نکن ارزش نداره، بذار آرامش و خودت بهش بدی ک با ذوق بیاد خونه ن جای دیگه بره، زندگیتون پراز عشق 

خدایا شکرت♥️
😂😂

والا خو کوفت بخورن😵‍💫😵با تاپیک اسی منم دلم قلیون سرا خواست با کباب کثیف 

هیی🥱

در پی آن همه خون، که بر این خاک چکید🕊️🌱ننگ مان باد این جان،شرم مان باد این نان،ما نشستیم و تماشا کردیم…😔
🤣🤣🤣دوست شوهرشم تگ کنه

آره دقیقا داشتم به دوست شوهرش فکر میکردم😂

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2706