2733
2734

قدرت نه گفتن داشته باش 

حالا اتو یه بار اشکالی نداره ولی طرف چقدر عزت نفس پایینی داره که هربار میگه !!!

بعد لباس که دیگه خیلی ضایع است جاری هستید و تو مراسم همدیگه بپوشید دیگه قابل پوشیدن نیست 

گفت بگو اتوم سوخته .

دلیلی نداره لباسها رو بهش نشون بدی ایشون از کجا میدونه که شما فلان لباس و داری؟

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

یعنی برا عروسی برادر زادشم نمیخاد پول خرج کنه و لباس بخره

نه عروسی اونیکی برادر زادشم از من گرفت منم دیگه نتونستم بپوشم

فقط 4 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731

اگر صمیمی هستی دیگه فاصله اتو حفظ کن و خیلی جدی بگو ک دوس ندارم لباس قرض بدم و جریان لباس قیثبلی رو بگو، بگو وقتی شما تو فامیل لباس منو میپوشی من چطور برای با دوم همون لباسو بپوشم؟؟؟ 

لباس ک هیچی کلا وسیله اینا هم خوب نیست بگیره بعضیا طلاهم قرض میگیرن زشته واقعا خواهر ادم فرق داره ولی دیگه نه جاری و فلان و فلان

و خدایی که ب شدت کافیست، وزن شروع ۶۸ وزن هدف ۵۸        من خودمو خیلیییی دوست دارم                                
به همسرت ربطی نداره میخوای بگی خودت باید بگی ،پای همسر رو به این قضایای خاله زنکی باز نکنید الکی دلخ ...

اخه ادم بددهنی میترسم نفرین کنع حامله هم هستم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من ب همه میگم شوهرم بددل وسواس داره من لباس کسی تن کنم یا کسی لباسم بپوشه آنقدر گفتم شوهرم واقعا اینجوری شد 😁 اتو مو ارزون از ترب بگیر ب ی مناسبتی کادو بده بهش ولت کنه دیگه . گفت مال خودت خوبه اونو بده بگو کپ این ک دادم ب تو برا خودم گرفتم . قبلی خراب شده 

هر بار همینجوری بپیچون کم کم میفهمه دیگه نمیده ولی دیگه اصلا بهشلباس نده وضعشون خوب نیست؟

دیگه ۶سال داره میشه نفهمیده، اگه کارکنن خوب میشه اماعاشق بخور بخابن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اخه ادم بددهنی میترسم نفرین کنع حامله هم هستم

بگو دوس ندارم لباسم تکراری بشه چون خودم هنوز نپوشیدمش

امضام خیلی مهمه👍                                                                                                                                                                                                                                                                                               😂خیلی مهم😂
نمیخواد به همسرت چیزی بگی  علنا هم بهش نگو نمیدم  هربار بهت گفتم فلان لباستو بده بگو دست ...

دقیقا همین کارومیکنم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بگو اگ لباس دگ میخای بدم اینو نپوشیدم خودم براهمین میگم تکراری نشه

اخه عزیزم کلا نمیخام بدم چون میدونم لباسام بهش نمیشه میزنه یه جاشوپاره میکنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قدرت نه گفتن داشته باش  حالا اتو یه بار اشکالی نداره ولی طرف چقدر عزت نفس پایینی داره که هربار ...

عروسی خاهرم دید

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706