2737
2739

وقتی هم اعتراض می‌کنیم میگه نمی‌خوام شما داشته باشید،چیکارباید کرد

🦋🌺میدانم که اگر کسی را به اشتباه قضاوت کنم،دنیاتمام تلاشش رامی کند تامرادرشرایط او قراردهد،وبگوید درتاریکی بوده ام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مثل پدر بزرگ و مادربزرگ من ب شدت از پدرم متنفرن با اینکه پدرم خیلی بهشون احترام می‌زاره 

چیکار باید کرد 

🦋🌺میدانم که اگر کسی را به اشتباه قضاوت کنم،دنیاتمام تلاشش رامی کند تامرادرشرایط او قراردهد،وبگوید درتاریکی بوده ام

تا زنده هست میتونه ببخشه و هیچکاریش هم نمیشه کرد

ما که منتظر عدالت خدا نشستیم و نتیجه اش رو هم دیدیم 

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞
ترک ش میکنیم

منم همین کارو کردم 🌹

2738

تا زنده و از نظر عقلی سالمه مال خودش محسوب میشه هیچکاری نمیشه کرد.

وقتی باهام مخالفی و مخاطب حرفم نیستی روم ریپلای نزن حسابت نمیکنم🙌🏻  توهین کردی جواب نگرفتی شک نکن با چند تا کاربری گزارش خوردی🤗     اگه میخوای از روشنفکر برام ب عنوان توهین استفاده کنی، باید بگم ترجیح میدم روشنفکر باشم تا کوته فکری مثل تو🫴🏻   INTP
تا زنده هست میتونه ببخشه و هیچکاریش هم نمیشه کرد ما که منتظر عدالت خدا نشستیم و نتیجه اش رو هم دیدی ...

چیکار باید کرد 

واقعا   موندم 

اونیی که بی سرو صداس و مهربونتره . هیچی نمیدن بهش :(

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
مثل پدر بزرگ و مادربزرگ من ب شدت از پدرم متنفرن با اینکه پدرم خیلی بهشون احترام می‌زاره 

هی میگه بیاخونم

2706