2737
2739

ادم کلا تو بارداری حساس میشه.توقع ادمم میره بالا واسه همینم برای کوچکترین چیزی ناراحت میشه.فک نکنم خیلی ربط داشته باشه ولی بی تاثیر هم نیس.من تو بارداریم خیلی اعصابم داغون بود و باشوهرم بحثم میشدو کارم گریه بود پسرمم تا ۲ ماهگی شبا زار میزد😂

میگن هرکسی صلوات بفرسته فرشته ها لبهاش رو بوس میکنن!پس هرکی بوس میخواد برای حل مشکلم یه صلوات بفرسته😍😙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم تو بارداری یه سری مشکلات داشتم و گریه میکردم البته بعضی اوقاتم الکی بود همینجوری گریه ام میومد.بعد زایمانم گاهی الکی گریه میکردم  😀😀😀

پسرم در کل خداروشکر تا الان خوب بوده یعنی اینکه شب بیداری و گریه کردن و اینا نداشته ولی شدیدا بغلی و مامانی و امان از وقتی که گریه کنه چشماشو میبنده دهنشو باز میکنه😂😂😂😂

خوشبختی یعنی من و همسرم و پسرم زیر چتر خدا
2738

من به خاطر درسهای ارشدم و پایان نامه ام کلی عذاب و استرس داشتم چون دانشگاهم  شهر دیگه ای بود. خیلی استرس داشتم سر دخترم. دختر منم از بدو تولد تا پنج سالگیش شبا نمی خوابید...پوست از سرم کند. 😓😓

ONLY. GOD.