2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام خونه منم متاسفانه چند وقتی میشه که از سوسکهای ریزر شده دارو سوسکهم ریختم فایده نداشته مخصوصا تو ...

با سلام 

سوسکهای ریز آشپزخانه و کابینت هیچ ارتباطی به فاضلابروهای منزل نداشته و فقط با وسایل آلوده و خصوصا با جعبه های آن وارد منزل شما میشود . بدلیل تخمگذاری نسبتا سریع آنها خصوصا در نقاط تاریک و نمور اول در زیر سینک و سپس در موتور یخچال , زیر شعله های اجاق گاز , وسایل برقی و حتی ماکروویو تکثیر شده و در صورت عدم جلوگیری در طی دو ماه به سالن و اتاقهای شما نیز نفوذ خواهند کرد و در صورت اسباب کشی با وسایل شما منتقل خواهند شد . 

سایز این حشره از اندازه یک مورچه تا بزرگی ناخن دست بوده و بنام ژرمن روچ معروف است . 

کارشناس حشره شناسی شرکت یاران سبز

2731
خمیر سوسک کش و مایع سوسک کش (باید با اب قاطی کنی اسپری کنی) با هم بگیرید بزنید از بین میرندو من که ا ...

مایع سوسک کش اسمش چیه و از کجا میشه تهیه کرد

در زندگیت جوری زندگی کن که ای کاش تکیه کلام پیریت نباشد

فقط خمیر امحا از دارو خونه بگیر اصلا نسلشون منقرض میشه برا همیشه خطر ناکم نیست اگه توی کابینت و کنار ظر فهاتم باشه 

شیطان که رانده گشت جز یک خطا نکرد☝🏻 خود را برای سجده ی آدم رضا نکرد☝🏻 شیطان هزار بار بهتر ز  بی نماز☝🏻  او سجده بر آدم و این بر خدا نکرد

واای استار من یسال درعذاب بودم دیگه داشتم دیوونه میشدم داروی خمیری گرفتم فایده نداشت

فقط ینفربرام داروی کامن معرفی کرد خداخیرش بده اونو زدم الان دوساله چیزی ندیدم،برامنم سوسک ریزبود،دیگه ازهمه چی چندشم میشد،یبارظرفاروبعدغذامیشستم یبارم قبل غذا،خداروشکرراحت شدم توام حتمااستفاده کن مطمئنم خلاص میشی،ازعطاری بگیر

دلبندم بندبند دلت را به خدایی بسپارکه بیشترازمن هوایت رادارد...💖خداجونم شکرت💖
2740

[QUOTE=60897465]وسایل الوده مثل چی؟میشه مثال بدین. وچگونه از شرشون خلاص شد[/QUOمثلا شما یک وسیله برقی یا بلورجات از فروشگاههای زنجیره ای و یا میادین تره بار که اغلب به این حشره آلوده هستند خریداری میکنید و با جعبه داخل کابینت میگذارید و در ابتدا بعد از یکماه این حشره هنگام شب و تاریکی آشپزخانه بیرون آمده و زمانی که چراغها را روشن میکنید ناپدید میشوند ولی بعد از دو ماه حتی روزها هم دیده میشود . دیده شدن یک سوسک ریز در طول روز یعنی بالا بودن میزان آلودگی در منزل شما . 

منم جنوب زندگی می کنم. چون همسرم تو یکی از فازهای پارس جنوبی کار می کنه، بعضی وقتا که میاییم تهران ر ...

اسمش چیه؟

در زندگیت جوری زندگی کن که ای کاش تکیه کلام پیریت نباشد
اگه اپارتمان زندگی میکنید از خونه همسایه ها هم میاد امکانش هست . 

امکان انتقال سوسک ریز از منزل همسایه بسیار کم هست ولی سوسکهای بزرگ فاضلابی از طریق سیستم فاضلاب به واحدهای دیگر رفت و آمد می کنند . چون ژرمن رچ یا همان سوسک ریز کابینت رغبتی به مهاجرت نداشته و فقط با وسایل آلوده ای که در آن لانه گزینی کرده منتقل میشوند .

کارشناس حشره شناسی گروه یاران سبز

[QUOTE=60897465]وسایل الوده مثل چی؟میشه مثال بدین. وچگونه از شرشون خلاص شد[/QUOمثلا شما یک وسیله برق ...

مگه از طریق میوه بیاد.چون من کارتن بلورجات و وسایل برقیمو همون لحظه که برمیگردم میندازم دور.چون جاشو ندارم.حالا چجور از شرشون راحت بشم.جدیدا یکی دیدم.البته مدتی دیگه اسباب کشی دارم

من هروقت از اسپری سوسک کش کامن استفاده کردم جواب گرفتم

دقیقا منم خیلی راضی بودم😍دیگه داشتم روانی میشدم کامن نجاتم داد

دلبندم بندبند دلت را به خدایی بسپارکه بیشترازمن هوایت رادارد...💖خداجونم شکرت💖
مگه از طریق میوه بیاد.چون من کارتن بلورجات و وسایل برقیمو همون لحظه که برمیگردم میندازم دور.چون جاشو ...

با شماره تلفن 88513462 دفتر شرکت تماس بگیرید . میتوانید به محل دفتر مراجعه کنید و ضمن آموزش دارو را تحویل بگیرید یا در صورت تمایل برای شما پیک شده و تلفنی طریقه استفاده را جویا بشوید . این دارو کاملا ارگانیک بوده و ضمانت ریشه کنی صددر صد دارد . متاسفانه این دارو بسیار کمیاب است و توسط مدیریت شرکت از دبی وارد میشود . 

2706