2726
سلام
منم اشپزخونم سوسک ریزه داشت از دارو خونه یه دارویی گرفتم یادم نیست اسمش چی بود بگی دارو برای سوسک میخوام بهت میدن دارو مایع بود که با اب باید قاطی میکردیم هم تو چاه میریختم هم لبه های دیوار توی کابینتمم زیر مشما هایی که کف کابیت انداخته بودم از این پودرهای سوسک ریختم نسل شون کنده شد
این کارو کنی حتما جواب میده چون خونه ی من سوسک دونی بود واقعا با خاک انداز سوسک جمع میکردم مستجری که قبل من تو خونه زندگی میکرد خیلی ادم کثیفی بود ولی خداییش از موقعی که این کارارو کردم و وسایلمو چیدم دیگه سوسکی ندیدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خمیر سوسک کش و مایع سوسک کش (باید با اب قاطی کنی اسپری کنی) با هم بگیرید بزنید از بین میرندو من که اصلا باورم نمیشد سوسک هامون نابود بشن. البته سعی کنید سوراخ سنبه هاتون رو هم تا حد امکان بگیرید.
ما یه سوسک کش از یه مغازه که مخصوص فروش سم برای از بین بردن سم های زارعی هست خریدیم عالی بود الان شش ماه یه دونه سوسک ندیدم گفت تا یه سال تضمین میکنم که اصلا سوسک نیاد قیمتش هم ده هزارتومان بود.اسمش رو نمیدونم
خدایا با هر نفس که می آید و می رود تو را شکر دوست دارم در هر نفس به یاد تو باشم
تو خونه این مشکل چند وقتی اذیتمون میکرد شب و نصف شب نداشت همه جا ازاین سوسک ها بود همه چیزو امتحان کردیم نتیجه نداد که چند وقت پیش یه دارویی به اسم امحا که هم خطر ناک نیست سمی نیست بو نداره حساسیت زا نیست خریدیم و تقریبا در عرض چند روز جواب گرفتیم شما هم امتحان کنید
من قبلا یه سری ظروف داشتم چون هنوز ازش استفاده نکردم...با کارتونش گذاشته بودم داخل کابینت ها.و نمی دونستم که کارتون سوسک میاره....پس همه ی ظرف هامو از کارتون دراوردم...کارتونها رو ریختم.....یه سریشو گذاشتم تو انبارمون.
شکرت خداجون
2706