2733
2739
عنوان

کدوم مردا خوبن به نظرتون

| مشاهده متن کامل بحث + 255 بازدید | 35 پست
خداروشکر انشاا.. همیشه خوشبخت باشید

❤️🌹

برای مادر شدنم دعا کنید 🥺❤️‍🩹🙏مادر بچه های سالم و صالح🥲 به امید روزی که منم بیام تاپیک بزنم صاحب فرزند سالم و زیبا شدم  🥹😍🤱                                                                                          از زمانی که او دوستم دارد                                                                     در چشم خود ارجمند میایم💕🧚‍♀️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شما به عنوان یه آقا میشه بگید ما چجوری بفهمیم که پسری واقعا نجیبه و خیانت نمیکنه بعد ازدواج و پاش نم ...

والا اگه چند سال پیش بود میگفتم تحقیق و اینا و یا تستش کنید! اما الان همه این راه ها رو یاد گرفتن! فقط تنها راه اینه که بری تو اینستاگرامشون و مخصوصا و مخصوصا تلگرامشون. چون اونجاست که احساس امنیت کامل دارن و روی دیگه خودشونو نشون میدن

(( آقا هستم )) 🙏🙏 وارد تاپیک خصوصی بانوان نمیشم. در ضمن کاربر قدیمی هستم!
والا اگه چند سال پیش بود میگفتم تحقیق و اینا و یا تستش کنید! اما الان همه این راه ها رو یاد گرفتن! ف ...

یعنی از طریق پیج فیک امتحانشون کنیم یا گوشیشون رو چک کنیم اگه امکان چک کردن گوشی نبود چی؟

2731
یعنی از طریق پیج فیک امتحانشون کنیم یا گوشیشون رو چک کنیم اگه امکان چک کردن گوشی نبود چی؟

پیج فیک میشه اما خب الان پسرها زرنگ شدن! باید حرفه ای عمل کنی. گوشی رو باید چک کنید که اونم میتونن مخفی کنن ...

والا من تا همین حد می دونستم. 

شاید راه قدیمی هم تا حدودی کارساز باشه! منظورم همون تحقیقه که با چه کسایی دوسته و دوستاش چه جور آدمایی هستن! مردم در موردشون و خانوادشون چی میگن!

(( آقا هستم )) 🙏🙏 وارد تاپیک خصوصی بانوان نمیشم. در ضمن کاربر قدیمی هستم!

منم نظرم همینه. دختر بازی گناهه خارج از موضوع دین هم نگاه کنیم یک کار غیر اخلاقیه وقتی طرف قبح و حرمت اون کار براش ریخته اتفاقا پدسوخته تر میتونه باشه 

سلام این حساب توسط یک کاربرخانم و یک کاربر آقا قابل بررسیه ممنون میشم موقع نوشتن لحاظ کنید.