2733
2734
عنوان

برادرمو میخوام قایمکی ببرم دکتر

262 بازدید | 17 پست

اعصابمو خورد کرده دیگه 

۸سالشه 

یه لحظهههههه نمیتونه بشینه 

فرشارو میده بالا ، مبلارو جابه جا میکنه 

یا میره اتاقمو میریزه بهم 

باورتون نمیشه رو دیوارای اتاقم خوب ها ، بد ها نوشته 

روزی یه بار بمب گذاری میکنه خونمونو، طوری که هرکی از بیرون بیاد فکر میکنه بمب ترکیده خونمون😅😂 

اصن حرف گوش نمیده 

صدبار باید یه حرفی بهش بزنم 

دلم میخواد انقد بزنمش که بمیره 🤬🤬🤬 ولی حیفففففففففففف که نمیشه

میخوام بعد اینکه مدرسش تموم شد ببرمش دکتر  ، تمام علائم پیش فعالیو داره 

برای پیش فعالی حتما بهش قرص میدن ؟ یا بدون قرص هم درست میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

آپارتمان زندگی می‌کنید؟ خب بچه باید تخلیه انرژی داشته باشه دیگه😅

والا ما بچه که بودیم صبح نیم ساعت پیاده‌روی تا مدرسه، توی مدرسه می‌زدیم توی سرو‌کله هم، قایم باشک بازی می‌کردیم ده بار می‌خوردیم زمین، دوباره نیم ساعت پیاده‌روی تا خونه، یه لقمه نون خالی حتی😁می‌خوردیم و بعد نوشتن کوه تکالیف، بعدازظهر هم توی کوچه با بچه‌ها دوچرخه و بدو بدو... شب هم سرمون به بالش نرسیده خوابمون می‌برد دیگه فرصت آتیش سوزوندن توی خونه رو نداشتیم. 

اما این طفل‌معصوم‌ها صبح با سرویس میرن مدرسه، انواع خوراکی‌ها رو می‌خورن، جدیدا زنگ تفریح‌ تو مدارس دویدن ممنوعه😐 بازی نشستنی باید انجام بدن عملا😑😂، بعد که میان خونه باید این انرژی رو خالی کنن دیگه... تا یکم می‌دوان دعواشون می‌کنیم ندو همسایه پایینی شاکی میشه بعد هم می‌گیم بچه بیش‌فعاله😑🥴

🌷سلام جان دل😍🌱لطفا لایک نکنید😘❌
آپارتمان زندگی می‌کنید؟ خب بچه باید تخلیه انرژی داشته باشه دیگه😅 والا ما بچه که بودیم صبح نیم ساعت ...

اره آپارتمانی هستیم 

آخه این دیگه خیلییییی غیر طبیعیه 

روزی ۳،۴ بار کل خونه رو میریزه بهم 

تا الان کلیییی وسیله گم کرده چه تو مدرسه چه تو خونه 

مثلا کرم منو برمی‌داره میره میزاره یه جا دیگه ، بهش میگم کجا گذاشتی میگه نمیدونم 

ده بار باید صداش کنم تا جواب بده اصن حواسش نیس

2740
اره آپارتمانی هستیم  آخه این دیگه خیلییییی غیر طبیعیه  روزی ۳،۴ بار کل خونه رو میریزه به ...

من طبق تجربه و برداشتم از گفته‌های استادم بهتون میگم از نظر من نرماله، اما شما حتما با یک مشاور کودک قضیه رو درمیون بذارید خیلی خوب راهنماییتون می‌کنن🥰

من طبق تجربه و برداشتم از گفته‌های استادم بهتون میگم از نظر من نرماله، اما شما حتما با یک مشاور کودک ...

نمیدونم والا ، اصن هنگم 

از طرفی میگم این قرصایی که برای پیس فعالی میدن عوارض داره ، از طرفی میگم بزرگ بشه اذیت میشه

نمیدونم والا ، اصن هنگم  از طرفی میگم این قرصایی که برای پیس فعالی میدن عوارض داره ، از طرفی م ...

من درکتون می‌کنم بچه‌هایی که همبازی هم‌سن‌و‌سال خودشون ندارن اغلب خییلییی اذیت‌کن میشن، نمونه بارزش رو توی خونه داریم😂 البته ایشون شبانه‌روزی درحال صحبته مغز آدم متلاشی میشه😐😂 اما من عادت کردم خیلی از صحبت‌هاش رو اصلا نمی‌شنوم، شلخته هم که ماشالله روی میزش بازار شامه... چه میشه کرد باید مدارا کنیم که زودتر بزرگ بشن😅🌷

من درکتون می‌کنم بچه‌هایی که همبازی هم‌سن‌و‌سال خودشون ندارن اغلب خییلییی اذیت‌کن میشن، نمونه بارزش ...

چی بکم والا 

آخه اینجور بچه ها تا بزرگ بشن آدمو پیر میکنن😅😂 

بزرگم که میشن سرکش میشن 

چی بکم والا  آخه اینجور بچه ها تا بزرگ بشن آدمو پیر میکنن😅😂  بزرگم که میشن سرکش میشن&n ...

چی بگم فقط باید خدا به دادمون برسه از دست این دهه‌نودی‌ها😂

2706