2733
2734
عنوان

بیاید منو قضاوت کنید

497 بازدید | 25 پست

من خونم شهرستان و شوهرم خیلی غرغروعه من واقعا نیاز به یه چکاپ کامل داشتن چون بارداری خارج رحم داشتم چن ماه پیش وهنوز به دردایی داشتم زیر شکمم به شوهرم گفتم میخوام چن روز برم خونه پدرم مرکز استان ولی با ماشین خودمون(دوتا ماشین داریم) خلاصه چون شوهرم اجازه نمیده تو جاده بشینم با برادرش که میومد با ماشین اومدم خونه پدرم که ماشین داشته باشم راحت باشم. عصری داشتم میرفتم دکتر جواب سونو و آزمایشامو نشون بدم 4راه خیابون ماشین خاموش شد مامور پلیس ماشین رو هل داد تا کنار چن لحظه بعدم یه آقا با زن و بچه ش وایساد ببینه ماشین چشه خلاصه ماشین رو سر هم بند کرد من از اونجا رفتم یه جای خلوت وایسادم ز زدم به شوهرم گفتم ببرمش پیش دوستت که مکانیکه فقط بهم توپید گفت سریع برو خونتون اما ماشین دوباره روشن نشد و بعد از اینکه زنگ زدم داداشام اومدن اول با کلی دستکاری روشن نشد آخرش یهو خود بخود روشن شد بقیش رو اسکرین پیام هامون میفرستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
2706