2737
2739
عنوان

بچم یکسالشه دوباره باردارم کمک

1079 بازدید | 84 پست

دلم براش کبابه نمیدونم چیکارکنم از دیشب که فهمیدم فقط دارم گریه میکنم بچم هنوز کوچیکه جون نداره چیکارکنم تروخدا شما بودید چیکارمیکردید

جلوگیری هم کرده بودم نیاید بگید نمیخواستی جلوگیری میکردی 

راهنمایی میخوام نه سرزنش

اکانتمم مجبور شدم جدید بسازم قبلی رو اشناهامون داشتن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عیب نداره مولتی وبتامین بخور خودتو تقویت کن ک حسابی جون دلشته باشع بهشون برسی.موسیقی طبیعت هم ارامش بخش ب ارامش اعصابت کمک میکنه.

دو تایی باهم بزرگ میشن

🖤حضرت علی علیه السلام🖤میشه اگر دوست داشتید برای شفای دخترم دعا کنید.

منم الان یه بچه یکساله دارم و ب هیچ عنوان امادگی روانی یه بچه دیگ رو ندارم نمیدونم شما دارید یا نه اما واقعا تصمیم بزرگیه ر کمک دارین ر مالی و روانی اوکی هستی باید ب اومدنش فکر کنی

خوش اومدی فسقل دوم خانواده لطفا یه صلوات برای سلامتی  تودلیم بفرستین
2738
میخوام کنار بیام ولی بچمو میبینم انگار قلبمو پاره میکنن 

عیبی نداره گلم بدنیا میاد اون وقت به حرف الانت میخندی،انشاالله دوتارو باهم دیگه بزرگ میکنی،پاقدمش پربرکت باشه براتون

فقط 17 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولدمه
شوهرت بچه میخواست ؟  آخه اشکالش چیه دوتا بچه داشته باشید

مشکلی با دوتابودنش‌ندارم مشکلم با اینکه بچم هنوز کوچیکه یکسالش هنوز کامل نشده این ماه میشه یکسالش 

وابسته اس دلم نمیاد 

میخواستم از شیرگرفتمش از اب و گل دراومد بعدا حامله بشم نه الان که مظلوم میاد تو بغلم میشینه 

حق داري بدنت هنوز ترميم نشده 

بچت نياز به مراقبت شديد داره تازه اول شيطونيشه 

ولي من بودم نگه ميداشتم حقيقتا فكر سقط نميكردم ولي هيچ قضاوتي نميكنم چون خارج از گود حرف زدن اسونه بايد ديد ادم تو گود چيكار ميكنه 

ولي اينطور ادما ديدم بچه هاي ارومي دارن 

حسنش اسنه باهم بزرگ ميشم و سختي هات دو برابره 

اينطوري حتي از دو قلو هم سختره حقيقتا ولي خداروشكر كن 

فقط 9 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚

عروس خاک برسرمون بچش ۷ ماهشه حامله شد 

جلوگیری نمیکرد فکر میکرد چون شیر میده باردار نمیشه 

حالا شما چجوری با جلوگیری باردار شدی ‌

لطفا کاربر آقا نیاد تاپیک هام و ریپ نزنن زیر کامنت هام تو نامحرمی سایت زنونه چی میخای   
2706