2737
2739
عنوان

یخچال سفید بهتره یا سیلور؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4265 بازدید | 253 پست
اینی که میخوام بخرم این شکلیه

اهان از اینا دیپوینتشم بود بخاطر هوم بارش صفحش شیشه بود من نخواستم وگرنه خوشگله مبارکش باشه

هر کی درخواست بده ماااااادررررشو ..... مث مادر خودم دوست دارم ولی پددددرررررررشو‌ درمیارم،😝😝
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دو قلو دوو بهتره یا ال جی ؟  اگر کسی اطلاع داره ثواب داره بگید  شنیدم دوو دوقلو خیلی صدا ...

من دوقلوندارم اما ۱۲ساله الجی دارم به شدت راضی هستم عالیعه اما قطعا توایرانیهاهم چیزای بدردبخورخوب پیدامیشه 

2731
2738
مارک که نمیدونم چون جدیدن بازار لوازم خانگی نرفتم  ولی رنگ سفید بهتره هم زیاد لک نمیشه هم به ر ...

خودمم نظرم همینه ولی میترسم جدیدا زرد رنگ بشن بعد از یه مدت

الان یه نفر عکسشو گذاشت  اونم گفت راضیه

ببین ی چیزی بگم اگه درست استفاده کنی میتونی خیلی هم هزینه نکنی و چند سالی برات بمونه اول اینکه بهتره به اب شهری وصل نکنی درسته یه اپشن از دست میدی اما عمر یخچال خیلی طولانی تر میکنه و اینکه درب یخچال خیلی وسیله نزاری اونم برای یخچال ضرر دارع و ۱۰سانت فاصله رو حتما رعایت کنی

کی گفته به حرف فروشنده عجب اتفاقا اسنوا خیلی خوبه موتورشو کدشو بفرست ببین مال کجا همش مال کره اس مون ...

والا میگن تا ۵ سال پیش اینجور بود اما الان چینی میزنن

ببین گلم نمیشه که همه مارکای ایرانی بدباشن مثلا الکترواستیل خواهرزادم چندین ساله داره یا یخساران مامانم داره یکم پرس وجوکنید به مغازه دارها اعتمادی نیست جنسی که خودشون دارن یاشرکتی که خودشون باهاش قرارداددارن تبلیغ میکنن 

ببین ی چیزی بگم اگه درست استفاده کنی میتونی خیلی هم هزینه نکنی و چند سالی برات بمونه اول اینکه بهتره ...

وحتما دفترچه راهنما رو مطالعه کن و از فریزرش ب اندازه ظرفیتش استفاده کن این برای همه یخچالها صدق میکنه ک رعایت نشه تو یخچالهای ضعیف خیلی زود نشون میده و تو دردسر میندازه

2706